V súčasnej dobe chvália: Emma Robertsovo bezstarostné textúrované vlasy

Na obrazovke, Emma Roberts môže hrať zastrašujúce a prudké Chanel Oberlin, ktorý v 13 epizódach Scream Queens nemal jediný zlý deň na vlasy. Ale všetci vieme, že mimo obrazovku, Roberts je najvyššia hollywoodská cool dievčina, ktorá berie hudobné festivaly veľmi vážne. Pamätajte, keď mala vlastný odtieň vlasov vytvorený práve pre Coachellu? Áno ona je že chladný.

A včera v noci, Roberts opäť dokázal, že nie je žiadna móda alebo krása pohľad, že ona nemôže vytiahnuť. Herečka vystúpila na párty v Hollywoode a vystrojila bez námahy elegantné oblečenie, ktoré obsahovalo bombardér a bundy. A keď hovoríme o bez námahy, jej vlasy skutočne zachytili našu pozornosť – perfektné, sotva tam vlny vlasy pro Nikki Lee. Sme si celkom istí, že ich aj Chanel schválil. A všetci vieme, aké ťažké to zapôsobiť.

SÚVISIACE: Emma Roberts nám hovorí skutočný dôvod, ktorý obarvila vlasy Červená

Bez námahy textúra pre dnešnú @emmaroberts #Chanel ���� #ScreamQueens Makeup: @amyoresman Styling: @elkin Vlasy: # NikkiLee901

Fotografie, ktorú vyslal Nikki Lee (@ nikkilee901)

Tento vzhľad je ideálny pre lenecké letné dni, ktoré rýchlo letí. Nechcete sa cítiť rozrušený, zatiaľ čo teplé dni klesajú – s výnimkou ish pre Winter. Nevykonaná textúra je jednoducho spôsob, ako ísť celoročne. Ďakujeme za potvrdenie našich vlasov po celý August, Em. Medzitým, ak sa vám páči, nemôžeme čakať na sezónu 2 Scream Queens, tu je váš prvý pohľad na nové epizódy. Spoiler alert-viac # hairinspo dopredu.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

48 − 44 =

map