Váš crash kurz na vodné a silikónové mazivá

Zozbierajte “guľatých a chlapcov. Dnes chceme hovoriť o mazaní.

Po prvé, poďme zabrániť všetkým stigmám spojeným s používaním sexuálneho lubrikantu. Len preto, že používate jednu, určite to neznamená, že je niečo zlé – v skutočnosti bude pravdepodobne sex veľa lepšie ako výsledok. Existuje veľa trenie, ktoré ide do zákona, a niekoľko čerpadiel by mohlo pomôcť uľahčiť, že, rovnako ako zvýšiť príjemný faktor.

“Len si myslím, že ľudia by mali experimentovať s tým!” Ak láskou môže ľudia mať viac zábavy, majú viac sexu a majú menej nepohodlie, je to víťazstvo, “hovorí doktor Cindi Buxton, Naturopathic Physician a jedna z žien za novým pulzným mazivom a zásobníkom. “Bude to jednoducho pridať prvok ľahkosti, pohodlia a zmyselnosti a myslím si, že všetko, čo prináša ľudí, má sex a cíti sa dobre o sebe je skvelé.” Pulz zahŕňa tak formu na báze vody, ako aj na báze silikónu, ktorý môže byť použitý samostatne alebo v dávkovacom zariadení, čo prináša svoju teplotu do príjemného tepla a distribuuje perfektné množstvo. Každá formulácia je vegánová, bezlepková a čo je najdôležitejšie, prírodné ingrediencie, ako je príchuť vagíny, ako je extrakt z aloe a chia, sa dokonca používajú v zmesi – ale nedokázali sme sa opýtať, aké sú rozdiely medzi týmito dvoma? Dokonca aj vo vašej miestnej drogistickom uličke (viete, skryté v zadnej časti, vedľa tampónov), vodné a silikónové mazivá línia políc, necháva nás premýšľať, ktorý z nich by sme mali vyzdvihnúť.

Tu požiadame Dr. Buxtona, aby rozdelil kľúčové rozdiely medzi týmito dvoma formami a ako zistiť, ktorý z nich je ten správny.

SÚVISIACE: udržať prirodzené chce mať lepší sex

Vodná mazacia hmla

Nenechajte sa uviesť do omylu tým, že mazivá založené na názve – voda nie sú v skutočnosti vyrobené z vody, ale skôr prvky, ktoré sa dajú ľahko rozpustiť vodou. “Vo všeobecnosti sa z tela ľahšie odoberajú a mnohí tvrdia, že sa cítia prirodzenejší ako silikónové mazivá,” vysvetľuje Dr. Buxton. “Okrem toho, ak používate sexuálnu hračku, budete chcieť použiť mazivo na báze vody namiesto silikónového mazadla.” Sexuálne hračky sú zvyčajne vyrobené z pevného silikónu a silikónové mazivá môžu kompromitovať povrch hračiek. Podľa doktora Buxtona začne mazivo potiahnuť silikónové častice z povrchu hračky, čo bude menej hladké na dotyk, nehovoriac o mieste, kde by mohli rastúce baktérie.

Vzhľadom na to, že vodné mazivá sú rozpustné vo vode, majú tendenciu sa rozpadať a rýchlejšie sa opotrebovávať, takže budete musieť opäť použiť polovicu, ak ide o mimoriadne dlhú reláciu. V prípade Pulse’s H2Oh (25 dolárov za súbor šiestich, lovemypulse.com) však niekoľko kvapiek vody v oblasti opätovne aktivuje vzorec.

VIDEO: Znamená to, že sex je nudný alebo lepší po svadbe?

Silikónové mazivo

Hoci sa neodporúča používať s hračkami, masti na báze silikónu sú skvelé na dlhé sedenia – buď sólo alebo s partnerom – pretože sa nerozkladajú tak ľahko a dlhšie trvajú. Dokonca aj keď sa zapojíte do vody (viete, sex vo sprche, vani alebo tropický vodopád nejakého druhu), silikónová pomôcka sa nezmizne počas pohlavného styku, je to preferovaná voľba pre aktivity na kĺzanie a análny sex. Ak vaše tkanivo má tendenciu sa uschnúť, pomôže s ním silikónová mazacia hmota, najmä ak sa stanete nadsadený. “Clitoris má 8 000 krát viac nervových zakončení ako hlavu penisu a ak sa táto oblasť stane nadmerne stimulovanou, môže to byť zmätený pocit pre telo a nie je vždy príjemný, ale silikón je pre túto oblasť skvelý v prípade, že toto sa stane, “dodáva Dr. Buxton. Môžu trvať trochu viac času na odstránenie ako vodná možnosť, ale je to dôkazom ich zostávajúcej sily..

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

84 − = 76

map