Vaša posledná posadnutosť: hydratačný krém Yu-Be

Každý raz za čas, produkt, ktorý vyzerá úplne bezvýrazne, ma úplne vyhodí. Hydratačný krém Yu-Be je jedným z týchto produktov. Vidíte, tento japonský krém je umiestnený v pomerne jasnej Janej bielej nádobe (alebo trubici) s priamym čiernym textom a jasným oranžovým vekom. Obsah nie je popisovaný. Je mierne žlto sfarbená, naozaj silná a má gáfor, liečivú vôňu, ktorá sa stráca, keď ju aplikujete. Akákoľvek stará krém, nie? zle. 

Napriek tomu, že sa veľa na to nedíva, je to požehnanie-o-hydratačný, ktorý sa topí do kože a zázračne vylieči aj najsušší pokožku. Zvedavý, keď som sa dozvedel, ako to urobil v práci, som trochu kopal. Po prvé som zistil, že značka Yu-Be bola založená pred viac ako 50 rokmi v roku 1957 a že sa považuje za jednu z popredných a najdôveryhodnejších značiek v Japonsku.

Po druhé som sa dozvedel, že krém obsahuje a Super koncentrované množstvo glycerínu, ako aj výživné zložky ako je vitamín E, B2 a gáfor.

SPOJENÉ: Najlepšie sérum proti starnutiu pre každý typ pleti

Môžete ho použiť kdekoľvek chcete, ale rád ju používam na kĺby, pery a nohy. Kto môže argumentovať s multi-použitie balzam?

Zachováva mi päty super mäkké a zvlhčujúce, aj keď bežam okolo dňa s sandálmi alebo žabky.

Stačí prejaviť, že by ste nemali posúdiť produkt svojim obalom. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 − = 13

map