Vaša skúsenosť s Kiehlom je skutočne osobná

Ako by nebolo dosť lásky k Kiehlovej značke, značka sa vráti na svoje korene s Apothecary Preparations, úplne personalizovaným prístupom k starostlivosti o pleť, ktorý vás bude zvyknúť na vaše najbližšie miesto v Kiehle viac ako kedykoľvek predtým.

Späť v prvých dňoch spoločnosti, Kiehl’s bol známy svojimi prispôsobiteľnými prostriedkami na ochranu kože a vlasov pre zákazníkov, využívajúc vysokú koncentráciu prírodných prísad zmiešaných s farmaceutickými látkami, ktoré sa uskutočnili vo vlajkovej lodi značky až do osemdesiatych rokov minulého storočia. Ale keďže všetky dobré veci robia, služba sa skončila … až doteraz.

SÚVISIACE S SÚVISLOSTI: Toto zariadenie proti starnutiu vám pomôže vyriešiť vaše otrasy

Apothecary Preparations začala v tom istom obchode (na adrese 109 Third Ave. v NYC) a ponúka zákazníkom príležitosť stretnúť sa s predstaviteľom, ktorý ich môže prechádzať individuálnymi konzultáciami na riešenie ich špecifických problémov s kožou. Toto pomôže spoločnosti Kiehl určiť, ktoré dva cielené komplexy sú najvhodnejšie na napadnutie problémov v ruke (ako sčervenanie, drsná štruktúra, vrásky a veľké póry). Akonáhle sa to určí, cielené komplexy sa zmiešajú s koncentrátom posilňujúcim pleť, aby vytvorili malú vzorku pre zákazníka, aby sa cítil a zabezpečil, že to je presne to, čo hľadajú.

SÚVISIACE: Clarisonic je spojený s dvoma vašimi obľúbenými značkami starostlivosti o pokožku

Odtiaľ sa budú pre každú fľašu vydávať personalizované štítky, ktoré budú balené a odoslané domov s zákazníkom, aby sa premiešali doma pred prvou aplikáciou. Porozprávajte sa o novom prístupe k starostlivosti o pleť!

Takže čo je úlovok? Naozaj nie je ani jedna, s výnimkou skutočnosti, že budete musieť fyzicky chodiť do obchodu Kiehl, ktorý ponúka túto službu (nebude k dispozícii online). Samotná konzultácia je bezplatná a konečný koncentrát vám prinesie späť 95 dolárov, čo je skvelý cenový bod pre niečo, čo je prispôsobené individuálnym potrebám starostlivosti o pleť.

Ako sme už uviedli, služba je už k dispozícii v vlajkovom obchode spoločnosti Kiehl v NYC, ale v septembri sa rozvinie, aby si vybrala miesta v celej krajine, a preto si dávajte pozor, aby ste získali informácie o tom, kde budete môcť získať vlastný koncentrát nasledujúcich mesiacov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

23 − 19 =

map