Vanessa Hudgens je Chic Lob je všetky vlasy Inspo

Zastavte všetko. Vyzerá to, že Vanessa Hudgensová by mohla mať ponuku adieu na svoje veľmi dlhé, objemné kadečky. Áno, čítate toto právo.

tuk hviezda bola spozorovaná s novým účesom, ktorý je úplne iný ako pohľad, ktorý sa hojdala počas celého leta a na každom hudobnom festivale. Ale ako ste pravdepodobne očakávali, je to pekne šikovné. To je daný, nie? 

Hudgens bola videná cez víkend nosiť jej nové “urobiť, zatiaľ čo s bestie Ashley Tisdale navštevovať koncert Selena Gomez v LA. Áno, priatelia celebrít navštevujú svoje koncerty. Celé prehliadka Taylor Swift v roku 1985 je dôkazom toho.

Vanessa vyzerala elegantne v oranžovej výstrihovej kombinéze (teraz ju potrebuje) s jej brunetkami v elegantnom a hodvábnom laloku. Duo tiež odišiel do Instagramu, aby sa samozrejme podelil o svoju noc. 

Súvisiace články: Vanessa Hudgens je už fanúšikom Makeup Line BFF Ashley Tisdale

LOS ANGELES, CA - JULY 08: Vanessa Hudgens and Ashley Tisdale are seen on July 08, 2016 in Los Angeles, California. (Photo by BG001/Bauer-Griffin/GC Images)
BG001 / Bauer-Griffin / Getty Images

S dievčatko @ashleytisdale sledovanie @ Selenagomez sa jej thaaang včera v noci na sponky. Tak hrdý. Radšej si to dievča ❤��

Fotografia vyslaná Vanessou Hudgens (@vanessahudgens) na

Minulý rok hviezda rozsekala dlhé vlasy na bob, a tam sa na chvíľu hýbalo, čo bolo medzi bobom a lobom. Potom pred niekoľkými mesiacmi hviezda pridala v niektorých rozšíreniach vďaka pomoci salónu Nine Zero One. Zverejnila obrázok svojej transformácie s titulkom: “Annnnd nemôžem si pomôcť. Keď sa počasie ohreje, moje vlasy sú dlhé.”

Annnnd Nemôžem si pomôcť. Keď sa počasie zahrieva, moje vlasy sú dlhé. Vďaka @ ninezeroone @riawnacapri a @ nikkilee901 �� môžem byť levicou ��

Fotografia vyslaná Vanessou Hudgens (@vanessahudgens) na

No, nemôžeme pomôcť, ale byť úplne žiarliť o tom, ako bez námahy vyzerá. #HairGoals, hovoríme ya.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

36 − = 34

map