Vanessa Williamsová opätovne opakuje Proactiv, ale s Twistom

Nikdy by ste nevedeli, že žena považuje pozitívne zažiari na červenom koberci, ale Vanessa Williamsová už niekoľko rokov bojovala s problémami s akné, predtým ako našla perfektný režim starostlivosti o pleť v Proactiv. Dokonca sa stala aj hovorkyňou značky v roku 2002. O štrnásť rokov neskôr sa herečka vráti, aby zdieľala svoju lásku k produktom boja proti akné, ale tentoraz prináša svoju dcéru Sasha Fox na cestu.

SÚVISIACE: Zistite, ako Supermodelka Kendall Jenner sa zaoberá pupienkom

Po prvýkrát v histórii spoločnosti Proactiv majú dvojicu štítkov a družstiev svoje chvály a nemohli si vybrať lepší pár. Fox, ktorý bojoval s akné rovnako ako jej mama, sa naučil od Williamsovho režimu starostlivosti o pokožku a prijal výrobky na vlastné použitie.

“Ľudia si všimli rozdiel v tom, ako sa prezentujem, vždy im hovorím, že je to kvôli proaktívnemu,” povedal Fox vo vyhlásení. “Keď sa mi niekto zmocní na koži, viem, že čas a úsilie, ktoré som dbal do starostlivosti o svoje akné, sa vyplatil. Cítim sa naozaj, naozaj dobre.”

Je to oficiálne! Vitajte (späť) do rodiny Proactiv @vanessawilliamsofficial! Sme tak nadšení, že máme Vanessu a jej dcéru, @sashafoxyy, ako našich najnovších veľvyslancov značiek. �� Jasná pokožka pre víťazstvo

Fotografia odoslaná používateľom Proactiv (@proactiv)

SÚVISIACE: Čo sa stane, keď necháte celebrity Facialist pracovať Magic na koži

Očakávajte, že Fox a Williamsova matka-dcéra kampaň sa rozvinú s týmito klasickými reklamami Proact značky je známa, otvárajú linky komunikácie medzi rodičmi a deťmi o tom, ako sa vysporiadať s akné.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 6 =

map