Všetci sme jeden krok bližšie k tomu, že máme pery ako Hailey Baldwin

Chcel by som vedieť, ako môžem získať vstup do postele Jenner-Hadid-Baldwin? Vážne, aj keď. Žiadna z týchto dám nemá v kuchyni milión vecí. Je to takmer dráždivé, ako úspešné sú. Nary deň prechádza bez toho, aby o nich počul chodiť na prehliadke alebo pristál nový kryt, alebo zaznamenal novú schvaľovaciu zmluvu. 

Je zrejmé, že dnes je normou, pokiaľ ide o prírodné zákony. Čo sa stalo? Hailey Baldwin nám všetkým pripomenula, koľko vzrušujúcich vecí, ktoré má v podobe Instagramu. Hailz upevnila svoj postoj ako člen supermodelovej dievčenskej gangy s roztomilým lilovým obrazom jej tŕstia, v ktorom vložila do vrecka “tekuté pery” “pery, ale lepší odtieň” a je vyryté jej menom. Nedostane viac na mieru. 

SÚVISIACE: Zoznámte sa s olejom na pery, ktorý bude žiť vo všetkých vašich kabelkách

prekĺznuť vrchol na mojom novom Collab s ModelCo! Zaregistrujte sa na #TheBeautySquad na modelcocosmetics.com ������ Všetci sa čoskoro stretnete v Sydney @modelco_cosmetics nemôže čakať!

Video, ktoré vyslal Hailey Baldwin (@haileybaldwin)

SÚVISIACE: 8 sviečok, ktoré dávajú vášmu domu útulný záchvat

V popise nám Baldwin oznámila, že to bolo v tvári skautom pohľade na jej spolupracovník s ModelCo. a povedal nám všetkým, aby sme sa prihlásili do The Beauty Squad na modelcocosmetics.com. Oh, a … bude čoskoro v Sydney, takže sa na to tešíme.

Fuj. Nie je to oveľa viac báječné to robí?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

77 − = 72

map