Všetko, čo potrebujete vedieť o CoolSculpting

Vnútorné stehná a spodná časť brucha sú dve z najťažších miest na tónovanie, dokonca aj keď je dodržaná prísna strava a cvičenie rutiny. Ale narkurgická procedúra, CoolSculpting, získava paru a robí titulky vľavo a vpravo za to, že je odpovedajte na túto bežnú sťažnosť doslovným zmrazením tukových buniek v zložitých oblastiach. Zvedaví? Šli sme k profesionálom, aby ste zistili všetko, čo potrebujete vedieť o tejto liečbe, od toho, ako rýchlo uvidíte výsledky na to, čo skutočne robí vášmu telu na riziká a všetko medzi.

Čo je CoolSculpting?

Podľa doktorky Heidi Waldorfovej je riaditeľkou kozmetickej a kozmetickej dermatológie v nemocnici Mount Sinai v New Yorku, je to číslo jedna neinvazívna liečebná telová liečba v celom svete. “Existuje viac ako 4 milióny liečebných cyklov, 75 publikovaných dokumentov a viac ako 5000 študovaných pacientov,” poznamenáva. “To je skôr v každej kategórii než akékoľvek iné neinvazívne telesné kontúry.” V ​​zásade liečba, Zariadenie CoolSculpting, ktoré bolo schválené FDA, používa chlad, aby natrvalo zničilo tukové bunky v určitej oblasti a žiadna sedácia nie je potrebná na rozdiel od liposukcie.Každá liečba, vysvetľuje náš pro, znižuje obsah tuku o 20 percent.

SÚVISIACE: Dokonca viete, čo je gluten?

Čo zahŕňa liečba?

Dr. Waldorf hovorí, že začína fotografovaním a meraním požadovanej oblasti. “Aplikátor pripojený k zariadeniu CoolSculpting je pripevnený k oblasti nežiaduceho tuku. Aplikátor je vybraný na základe veľkosti, tvaru a spevniteľnosti tuku,” vysvetľuje. “Väčšina aplikátorov má určitý stupeň sania, viac v pôvodných verziách a menej v novšom.” Aplikátor pre vonkajšie stehná, ktorý sa bežne používa aj na bokoch, je plochý bez odsávania. priestor medzi jeho povrchom a povrchom kože, to znamená vtedy, keď sa aplikuje chlad, je spätná väzba na zariadenie teploty, takže je automaticky nastavovaná automaticky. “

Hovorí, že liečba zvyčajne trvá asi 35 minút, s výnimkou “Coolsmooth” pre vonkajšie stehná, a to trvá 75 minút. Keď je tuk zmrazený, doktor Waldorf hovorí, že je potom kryštalizovaný. “… keď je aplikátor odstránený, oblasť sa buď manuálne masíruje, alebo sa na ňom zaobchádza radikálové žiarivky Zimmer ZWave Pro, aby rozložili kryštály. Zwave používame v mojej kancelárii skôr než manuálna masáž, aby sme znížili opuch a rýchlosť resorpcie Poškodené tukové bunky sa postupne reabsorbujú a vylučujú, nemá vplyv na hladinu tukov v krvi, “poznamenáva.

Ďalšou zaujímavosťou? Nie sú žiadne prestoje. 

Coolsculpting
Zdvorilosť CoolSculpting

Kedy vidíte výsledky?

Naši profesionáli nám hovoria, že pacienti začínajú vidieť výsledky za mesiac, ale trvá asi tri mesiace, kým sa ukážu úplné výsledky.

Ako dlho to trvá?

Podľa Laury Dyerovej, MSHS, PA-C v kancelárii Dr. Amy Wechslera, výsledky sú extrémne dlhé. “Zaujímavosťou o našich tukových bunkách je to, že po puberte sa kapacity kmeňových buniek, ktoré umožňujú reprodukciu tukových buniek, znižujú, takže počet tukových buniek, ktoré máte vo veku 18 rokov, je zvyčajne počet tukových buniek, z ktorých zomriete.” ona povedala. “V priebehu vášho života, ako ste získali alebo schudnúť, tieto tukové bunky buď expandujú, alebo sa zmršťujú – ich počet sa nikdy nezmení. Keď sú vaše tukové bunky vystavené funkcii CoolSculpting, 20-25% z nich tuhne, zmrazí a potom zomriete v priebehu liečby.To trvá vaše telo asi tri mesiace na úplné odstránenie ošetrených tukových buniek, ale akonáhle sú preč, sú preč pre dobré a nevráti sa.

VIDEO: Získajte to telo: Kendall Jenner nohy

Kto je ideálnym pacientom?

Ak dokážete stiahnúť jeden palec tuku, doktor Waldorf hovorí, že ste kanadský. “Ideálny pacient je blízko k hmotnosti, ktorú chce, ale má výdatky tuku, ktoré nebudú odísť cvičením alebo diétou,” vysvetľuje ďalej. “Môže sa používať na dvojitú bradu, horné ramená, vnútorné a vonkajšie stehná, kolená, vyvýšeniny, zadný tuk, boky a pásy a brucho, dokonca aj pacienti, ktorí sú v procese znižovania telesnej hmotnosti alebo ktorí chcú zmeniť svoj tvar možno liečiť. ” Nemôže sa však použiť na otvorenú herniu a nepoužíva sa na intraabdominálny tuk.

Aké sú riziká??

Rovnako ako všetky procedúry existujú veci, ktoré si treba uvedomiť. Dyer hovorí, že najčastejšie riziká sú dočasné a vyriešia sa v priebehu niekoľkých týždňov. Niektoré zahŕňajú sčervenanie po liečbe, mierne opuchnutie, podliatiny, citlivosť, necitlivosť alebo nudné pocity asi 1-2 týždne po. Niektorá citlivosť alebo mravčenie okolo oblasti je tiež bežné. Avšak vždy by ste sa mali poradiť so svojím lekárom, aby ste zistili, či je pre Vás vhodný. 

SÚVISIACE: Ako funguje akupunktúra?

Kto poskytuje liečbu?

Podľa Dyera sa požiadavky menia na základe toho, v akom stave sa nachádzate, ale môžete použiť nástroj lokalizácie liečby na hľadanie certifikovaných a bezpečných postupov v oblasti CoolSculptingu. 

Aké sú náklady?

To závisí vo veľkej miere na tom, kde sa dostanete dole a teraz veľa cyklov, ktoré potrebujete. “Zvyčajne to začína okolo 750 dolárov za cyklus alebo 1500 dolárov za plochu, napríklad v oblasti oboch bokov alebo stehien,” hovorí Dyer.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 29 = 35

map