Všetko, čo potrebujete vedieť o novej vône Ariany Grande

Máte vec na sladké sladké vonné látky? Želáte si, aby každý deň cítil ako marshmallows? Je “Chcem Candy” zvonenie vášho telefónu?

OK, posledná je úsek, ale ak máte sladkú škvrnu (ospravedlňte hračka) pre parfum so sladkou vôňou, Ariana Grande je vaša dievčina. Speváčka dnes zverejnila úplne novú vôňu a jej názov hovorí všetko. 

Sweet Like Candy uchováva poznámky o ostružinových ostružinách, krémových kašmírskych drevách, marshmallowe a vanilke. Taktiež si tu nájdete aj jazmín a zimolez.

Vzťahuje sa Ariana Grande Len vytvoril Unisex vôňu po jej bratovi

A práve tak sa stáva tretím doplnkom jej vône. Len vlani v lete Ariana oznámila svoju prvú samozvanú vôňu ARI. O niekoľko mesiacov neskôr vydala ďalšiu vôňu, Frankie, ktorá bola limitovanou edíciou, uni-sexom a pomenovaná podľa jej brata. 

Fotografie zverejnenej Ariane Grande (@arianagrande)

Takže ako vyzerá fľaša? Neuveriteľne podobná jej prvej splátke (ARI vyzerala ako číra ružová sklenená nádoba), dizajn matnej potiahnutej fľaše je vybavený načechraným pom pom a vonkajšia strana kartónu je zapečatená potlačou a podpisom Arianu. Je to určite vyhlásenie.

Nová vôňa od @arianagrande – Sweet Like Candy je v režime offline! Kliknite na odkaz v našom obchode s bio.

Fotografie vyslaná spoločnosťou Ulta Beauty (@ultabeauty)

Vôňa bude k dispozícii výlučne na Ulta.com a ceny začínajú na 39 dolárov za 1 oz. fľaša.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 71 = 74

map