Všetky podrobnosti o make-up Týždňa módy v Miláne v spoločnosti Dolce & Gabbana

Miláno Fashion Week Beauty
Indigitalimages (2)

Marianne Mychaskiw

Mar 04, 2015 @ 15:20 hod

Nechajte to do Dolce & Gabbany, aby nás poprosila, aby sme sa naplnili proste ako sa nakoniec začína jar. Ako doplnok k zbierke etikety na jeseň 2015 v Milánskom týždni módy, ktorý udelil poctu materstvu, modely prechádzali dráhou v dvoch veľmi výrazných krásy. Niektoré dievčatá pracovali v Antique Rose (33 dolárov, sephora.com), v zlatej farbe Dolce & Gabbana (33 dolárov, sephora.com), zatiaľ čo zvyšok prešiel odvážnou červenou farbou v rôznych odtieňoch, ktoré dopĺňali každému modelu kozmetické tóny – makeup artists používali 13 rôznych karmínových odtieňov na ružičke Dolce Matte ($ 37; sephora.com) .

Mäkké okrídlené oko však zostalo rovnaké medzi oboma očkami. Vyskúšajte efekt tým, že vyberiete štvoricu hnedých hnedých tieňov, ako je Quad v Dolomite a Gabbane v Desert ($ 61; sephora.com), a sústredenie najtmavších odtieňov v záhybe. Umelci tiež použili Mono Eyeshadow v Leo Brown ($ 36; sephora.com), aby pridali extra definíciu, a potom zmiešali farby z Eyeshadow Duo in Gold ($ 44; sephora.com) na obočie a vnútorné rohy ako zvýraznenie.

SÚVISIACE S DOPLŇUJÚCE: Runway Looks We Love: Dolce & Gabbana

Nasleduje sledovanie hornej a dolnej línie rias s hnedou linkou, ako je značka Khol Pencil in Chocolate ($ 31; sephora.com), potom použite šampanský odtieň na vašej vnútornej vodoryske, aby ste otvorili oko. Po niekoľkých čerpadlách šľahača a veľkému množstvu maskara používajte Glam Linel Dolce & Gabbana v Black Intense ($ 35; sephora.com) alebo tekutú vložku s aplikátorom s plsteným hrotom na kreslenie dramatického krídla a dokončite zamaskovanie Perfektné Mono Eyeshadow v Antique Rose ($ 36; sephora.com) pre sotva tmavo.

Ak chcete zavrieť módny týždeň v Miláne, zostavili sme zoznam našich obľúbených okamihov krásy priamo z dráh. Kliknite na našu galériu, aby ste si všimli každý z nich!

FOTOGRAFIE: Pozrite si naše obľúbené vyzerá z týždňa módy v Miláne

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

33 − = 23

map