Vôňa Tento parfém a budete okamžite cítiť vzrušený o svoj deň

Keď sa počasie stlačí o 100 stupňov a pocit, že je to 90 percent vlhkosti vonku, je naozaj ťažké chcieť nosiť ťažkú ​​vôňu. Vône, ktoré vo väčšine dní v roku cítia krásne, sa môžu zrazu stať prevratnými alebo jednoducho neznesiteľné. Nehovoriac o tom, ak máte nešťastnú okolnosť, keď začnete cítiť trochu zrelý, dobre, to nikdy nie je dobré combo s akýmkoľvek parfumom. Počas tohto prudkého počasia, deň za dňom, som sa dostal k Vilhelm Parfumerie Lilac Path. Táto vôňa mi prináša vôňu vône. To je ľahké, vzdušné a kvetinové v najnavštevovanejšom spôsobe.

Jedna príchuť stačí na prepravu do záhrady natočenej rannou rosou, keď je všetko stále pokojné a pokojné. Stále to má trochu šialenosti s jemnou sexisnosťou lesnej nymfy … ktorá pravdepodobne niekde spôsobuje problémy. Je to svetlo a je to sexy, a čo je najdôležitejšie, bude vás cítiť osvieženie a nadšenie pre váš deň, aj keď je tak vlhké, že máte pocit, že prechádzate kalom. Pre viac informácií o tom, čo vôňu dýcha čerstvý vzduch, som sa pokúsil s Jan Vilhelm, zakladateľ Vilhelma Perfumerie. 

Čo sa volá:

Lilac za deň

Koľko vás bude späť:

Celá hlavná pozornosť a ošetrenie leskom … 245 dolárov; barneys.com

SÚVISIACE: Použite tento Zvýrazňovač a nepotrebujete Magic pre bezchybnú žiaru

Čo to robí zvláštne:

Jedna vôňa a budete cítiť pokoj a pokoj, ale aj šťastný, pretože šelaky cítia božské. 

Kto je pre:

Ak oceníte jednoduché a krásne veci. Alebo ak sa chcete cítiť naozaj čerstvé. 

Kedy to používať:

Ráno, poobede alebo noc. Lilac je rozkvitnutá len pár týždňov – prečo nenájdete so sebou trochu tejto vône počas zvyšku roka? To je obzvlášť pekné, keď je teplo neznesiteľné. 

SÚVISIACE S PRÍSLUŠNOSŤOU: Táto značka starostlivosti o pokožku mi dovoľuje žiť moja najuznávanejšia morská víla

Čo to cíti:

A nakoniec je schopný nasmerovať trochu tej lesnej nymfy, ktorú ste vedeli, že ste mali. To vám dáva krásny, nepolapiteľný vôňu jemnej krásy prírody a dôveryhodný, aj keď zdvojnásobený, “Nič na sebe, to je moja prirodzená vôňa” vôňa.

Čo to vonia: 

Ročná ranná záhrada naplnená šelami!

SÚVISIACE: Prečo sme úplne obsedovaní cez tento opaľovací olej

Čo hovorí internet:

Milujem svoju novú jarnú vôňu ��

Fotografie vyslaná izzyparrylewis (@izzyparrylewis) dňa

Čo hovoria odborníci:
“Lilac je notoricky ťažká vôňa na zachytenie, sme hrdí na túto vôňu – snažili sme sa zachytiť vôňu lila, zrelého a žiarivého, čerstve vytrhnutého zo záhrady, zatiaľ čo stopy jantáru,
galbanum, a jasmín možno nájsť, tieto vône slúžia nie komplikovať, ale lepšie kopírovať silnú vôňu lila, presne tak, ako to našiel v prírode, “hovorí január Vilhelm. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 17 = 26

map