Vyskúšal som 15 plechoviek, takže nemusíte

Ak ešte nie ste oboznámení s fenoménom masky, ktorý sa začal v Kórei (alebo ak ste vynechali niektorú z týchto epických slávnych osobností), masky sú papierové, textílne alebo gélové masky, ktoré sú nasýtené hydratačným, alebo zdokonaľovanie ingrediencií na hlbokú pokožku. Jednoducho umiestnite masku na tvár, nechajte ju sedieť podľa pokynov a voila: vaša pokožka vyzerá fantasticky a efektívne ste získali tvár bez toho, aby ste na sebe niesli skutočné nohavice. Skutočne, žiť sen. Podľa dermatológky Dr. Craiga Krafferta, prezidenta starostlivosti o pleť Amarte, pleťové masky sú skvelé pre vašu pleť, pretože “poskytujú teplé, vlhké prostredie, ktoré pomáha pri rýchlej a úplnej absorpcii zložiek starostlivosti o pleť [obsiahnutých v maske].”

SÚVISIACE S PRÍSLUŠNÝMI MATS: Najobľúbenejšie masky editora InStyle

Avšak, pretože masky na plechy sa rýchlo stali tak populárnymi, mnohé úžasné značky krásy si vytvorili vlastné verzie, čo sťažuje výber medzi nimi. Našťastie pre vás minulý mesiac som strávil skutočne MIMI-Sheet-Mask-Guinea-Pig-in-Residence a dokumentoval skúsenosti prostredníctvom Hannibal-Lector-inšpirovaných selfies. Prečítajte si viac informácií o tom, ako môžem odhaliť svoju cestu maskou.

Sephora masky na tvár

Cena: 6 EUR

Vyskúšala som masku na ruky, masku zeleného čaju a masku z granátového jablka zo série masiek pleti Sephory. Pre mňa sa zelená čajová maska ​​vynikla ako najefektívnejšia pre moju pleť. Moje póry vyzerali menšie a moja koža bola oveľa menej mastná, obrovský bonus pre niekoho s kombinovanou kožou. Moja sestra sa tiež pokúsila vyskúšať masku z granátového jablka a aj napriek tomu, že som si istá, že pôvodne súhlasila s účasťou len na úveru Insta, prisahala, že maska ​​spôsobila,.

Hellloooo Clarice! #sisterbonding #scaryspaday

Fotografie zverejnená spoločnosťou Maryanne (@insanembraine)

Shiseido Biela Lucent Power Brightening Mask

Cena: 68 dolárov za šestku

Produktová rada White Lucent spoločnosti Shiseido má za cieľ zosvetliť pleť tým, že sa zameria na tmavé škvrny a vytvára svetelnú a rovnomernú pokožku. White Lucent Power Brightening Mask pokračuje ako štandardná maska, ale moja koža, ktorá bola trochu podráždená a škvrna od môjho posledného výletu do posilňovne, bola viditeľne hladšia a menej červená. A vôňa na tejto maske je božská.

Doktorka Jartová Doplnková maska ​​na bavlnu

Cena: 8 EUR

Jednalo sa o najdokonalejší hydratačnú masku, ktorú som skúšal. Moja koža sa potom po prehltnutí pozitívne zalievala a na plechu bolo toľko extra séra, ktoré som použil na zvlhčenie krku a hrudníka. Vzhľadom na veľmi rozumný cenový bod je táto maska ​​nutnosťou pre tých, ktorí majú suchú pokožku.

SK-II maska ​​na ošetrenie tváre

Cena: 135 dolárov za box desať

Vyrobené zo 100% bavlny, je to jeden z najpredávanejších výrobkov SK-II – a to z dobrého dôvodu. Vždy som tvrdila, že SK-II sa nezaujíma, keď ide o starostlivosť o tvoju tvár, a to nie je žiadna výnimka. Mohla som absolútne cítiť kvalitu tejto masky, keď som ju aplikovala, a to zanechala moju kožu viditeľne žiarivú a s tým, čo prisahám, sa javila ako hmatateľná “žiara”.

Bioxidea Miracle 48 Excellence Diamond-Revitalizing Maska

Cena: 79 dolárov za pole tri

Ak by ste len vyskúšali jednu masku, je to len to, ale len kvôli svojim dvojitým povinnostiam. Maska Bioxidea Diamond je vyrobená z super mäkkého hydrogélu, ktorý sa cítil úžasne na mojej koži a prišiel na dve kúsky, takže bolo ľahké prispôsobiť sa mi na tvár. Po 30 minútach som oprávnene cítil, že som práve odcestoval späť v čase, aby som získal pokožku mojej 18-ročnej osoby. Moja tvár vyzerala fenomenálne. A ako bonus? Akonáhle ste použili masku, môžete ju nechať rozpustiť vo vašom kúpeli a žiť revitalizačné výhody na celom tele.

SkinCeuticals Biocelulóza Restorative Masque

Cena: 120 dolárov za box šesť

Tieto masky boli skutočne vytvorené na urýchlenie hojenia po kozmetických operáciách a procedúrach, čo znamená, že ich regeneračné vlastnosti sú celkom tvrdé. Najťažšia časť o nich bola textúra, ktorú presne povedala moja sestra, “cítila sa, ako by ste mali na sebe tvár niekoho iného.” Hoci mierne znepokojujúca, štruktúra podobajúca sa pokožke je spôsobená biocelulózovým materiálom, ktorý má vytvoriť ochrannú, ale priedušnú umelú bariéru na podporu hojenia a utesnenia vlhkosti. Po našich 20 minútach nosenia druhej kože sa moja sestra a ja cítili, že naša koža bola hydratovaná a dokonca mäkšia ako predtým.

Bliss Triple Oxygen Instant Energizing Maska na oči

Cena: 54 dolárov za pole štyri

Dobre, tak táto maska ​​nie je technicky maska ​​na tvár, ale nepodarilo sa to ignorovať mocné vlastnosti na odstránenie týchto masiek na oči, takže som ich urobil zo zoznamu. Vážne môžete vymazať neskoro večer za menej ako 30 minút. Verte mi, urobil som to.

Clé de Peau Intenzívna odfarbujúca maska

Cena: 125 dolárov za šestku

Táto maska ​​bola na prvý pohľad odlišná kvôli svojmu unikátnemu dvojdielnemu procesu aplikácie, ktorý bol užitočný na to, aby sa mi to prispôsobilo mojej mimoriadne okrúhlej tvári. Avšak po tom, čo som to skúsila, som bol nadšený, že okrem vyváženej a rozjasnenej pokožky bola maska ​​Cle de Peau prvou a jedinou, ktorú som vzorkoval, ktorý skutočne šiel do mesta na semi-permanentné akné zjazvenie a zmenu farby Mám na brade.

Pleťová maska ​​hydratačná Radiance maska ​​na ošetrenie tváre

Cena: 48 dolárov za päťku

Maska na prádlo na pleť sa cítila luxusne chladne a vyživuje si druhú, ktorú som si dal na tvári. Pocit bol v niektorých bodoch takmer intenzívny, ale keď som odobral masku, moja koža bola rosná a osviežená.

Tatcha Luminous Deep Hydration Lifting Maska

Cena: 95 dolárov za štvorcový

Táto maska ​​má podobnú textúru s maskou SkinCeuticals Biocellulose (v tom, že sa stále cítite skoro tak, ako ste tajne John Travolta z Face Off, keď ju položíte). Zatiaľ čo obe masky sú veľmi podobné svojim hydratačným vlastnostiam, uprednostňovala som vôňu masky Tatcha, ktorá je veľmi príjemná, keď sedí pri nosu o 15 minút. Upozornenie: Vôňa naozaj nemá nič spoločné s jej úžasnými hydratačnými vlastnosťami.

Maska Dolce a Gabbana Aurealux

Cena: $ 169 za box šesť

Táto maska, podobne ako Shiseido, cítila úplne úžasné. A pravdepodobne preto, že sa vyrábala s bielkovinami získanými z skutočných bôbov priadky morušovej, maska ​​spôsobila, že moja koža sa cítila hodvábne hladká len po jednom použití. 

Freeman Beauty Rose Rozjasňujúca tvárová papierová maska

Cena: 2 EUR

Pre tento cenový bod je absolútne opodstatnené vyskúšať Freeman Rose Masku. Vzorec spôsobil príjemnú pokožku a aj keď som si po jednom použití nevšimol žiadne skutočné zjasňujúce účinky, sérum vitamínu C a bieleho čaju zanechalo moju pokožku zvlhčenú a hladkú. Sú ideálne na balenie a vezenie so sebou pri cestovaní.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

49 − = 42

map