Vyskúšal som to: brazílsky bumný krém

“Chcete tento brazílsky smotanový krém?” Pracujem v kráse, a tak táto otázka, ktorá prišla od môjho spolupracovníka, dokonca ani nekonala.

V skutočnosti, kozmetické výrobky, ktoré uspokoja vaše derriere, nie sú všetko bežné, a tak som bol rád, že to, čo do môjho rutinného postupu môžem urobiť, by som začal používať Sol de Janeiro brazílsky Bum Bum Cream ($ 45, sephora.com). Už mám produkty, ktoré používam na lakte, kolená, nohy, nechty a bradu … takže čo pridáva ešte jeden produkt do zostavy?

Takže skôr, než rozdelím svoje skúsenosti s používaním tohto produktu, musím poznamenať, že to nie je len pre zadok. Môžete ju použiť na svojich rukách, nohách, žalúdku, čo máte, aj keď by som to nemohla zraziť na mojej tvári.

Toto krémové, stredne silné pleťové mlieko je určené na to, aby samozrejme hydratovalo s použitím prísad ako kokosový olej a pohár pohára, ale je to tiež vyrobené s Guaranou, ktorá má kofeín v ňom, aby sprísnila oblasti bodu,.

Ak sa vám nepáči tropické vône, môžete si byť istí, nie je príliš silný – a nebudete mať pocit, ako by ste vyhadzovali váš hladko cez nohy.

SÚVISIACE S SÚVISLOSTI: Táto súprava bude robiť balenie vašej starostlivosti o pleť vietor

Takže som začal pridávať to do mojej rutiny. Každé ráno potom, čo som sa osprchoval, by som ho použil na nohy, ruky a ako to naznačuje meno, môj bum.

Absorbuje naozaj rýchlo a skoro sa cíti ako šľahačka zvlhčovač verzus vaše štandardné mlieko, čo je dôležité, pretože nikto nechce počkať ďalšie tri minúty nechať produkt nasiakať, keď ste už za plánom a ste sľúbili, že sa dostanete pracovať skoro ….

Zanecháva vašu pokožku hodvábne mäkkú a zatiaľ čo nemôžem zaručiť, ako sa tónovalo moje horné nohy (až do minulého týždňa to bolo zmrazovanie v NYC, takže sa šortky nedeje), ale moje stonky sa cítili krásne.

SÚVISIACE: Tento jarný inšpirovaný vzhľad krásy vás vyfúkne – len čakajte

Takže Bum Bum Cream bude krása pravidelná? Stávate sa do leta, sedí vpredu a uprostred.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

71 + = 74

map