Vyskúšal som to: Doplňte niekedy Krok 1 Ekvivalent kožného matracu

Som neustále lesklý. Nezáleží na tom, čo robím alebo aké produkty používam, koža je len lesklá. Áno, “trend rosy kože” naozaj pracoval v mojom prospechu, ale keď som narazil na tento prvý krok 1 ekvalizér kožného ekvivalentu Matting Primer, spochybňoval som svoju novú úctu k môjmu “prirodzene žiarivému” vzhľadu.

Po úvodnej aplikácii som bol trochu nervózny. Vzorec sa zdá na začiatku takmer lepkavý a rozhodne nie je tak hladký ako moje obľúbené gélové základy. Ale po použití mojej kvapalnej nadácie som bol oficiálne konvertovaný. Tento základný náter udržiaval moju kožu matnú počas hodín tance a po celom dni v kancelárii. Jediné vysvetlenie, ktoré môžem vysvetliť, je vysvetliť tento jav: mágia. Zatiaľ čo tento produkt používam iba niekoľko dní, som zahnutý.

Ak lesklá koža nie je váš problém, Make Up For Ever má niekoľko ďalších primérov, ktoré sľubujú, že hladia, hydratujú, vyživujú a naprávajú sčervenanie.

Urobiť Up For Ever Step 1 Skin Equalizer Mattifying Primer
S láskavým dovolením zo Sephory

Doplňte niekedy Krok 1 Kožný ekvalizér Mattifikačný základný náter, 36 dolárov; sephora.com

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

51 + = 59

map