Vyskúšali sme to: Trainerizujeme, App Matchmaking-Like nájsť osobný tréner

Zdá sa, že každodenná aplikácia určená na nájdenie spriaznenej duše s prichytením správne vyskočí. A so všetkými rozruchom okolo faktoru pohody v týchto dňoch, nemal by byť žiadnym prekvapením, že podobná ľahko použiteľná technológia sa objaví, aby nám pomohla nájsť náš dokonalý zápas za večerou. Konkrétne v telocvični.

Trainerize.me je nová platforma od tvorcov aplikácie Trainerize (zadarmo v službe iTunes a Google Play), ktorá je vhodná na digitálne datovanie, ale aplikuje ju na spojenie s perfektným trénerom pre vaše špecifické wellness potreby. Nikdy sa nestratil od nových zdravotníckych technológií, rozhodol som sa to vyskúšať a nájsť svoj zdatný duch.

Nikdy som nenahlásil osobného trénera, hlavne preto, že môže byť drahý a radšej môžem zrušiť tréning bez toho, aby som stál nikomu. Krása spoločnosti Trainerize spočíva v tom, že poskytuje úplne virtuálny osobný tréning a umožňuje používateľom spojiť sa so svojimi trénermi kedykoľvek a kdekoľvek. Na túto úroveň pohodlia som sa mohol dostať za sebou, takže som sa prihlásil.

tréner Matchmaking 1 - Embed 2016
Zdvorilosť Trainerize

SÚVISIACE: Ako zúfalo tónovať svoje kostičky a stehná pri práci

Keď som sa na stránkach dostal, klikol som na tlačidlo “Nájsť trénera” a hneď sa zaplavil s množstvom obrázkov superhodnoty mužov a žien v rôznych štátoch hľadajúcich svalstvo a motiváciu. Rovnako ako bohatstvo vyhliadok na Tinder, databáza Trainerize.me je rozsiahla a môže sa pochváliť doslova tisíckami trénerov, z ktorých si môžete vybrať. To je miesto, kde sa pohodlné porovnávacie algoritmy dostanú vážne do ruky. Môžete prispôsobiť presne aký typ školenia sa chcete sústrediť. Možnosti sa pohybujú od všetkého, ako je kulturistika, až po vyššiu flexibilitu a vytrvalostný tréning pred prenatálnym a postnatálnym tréningom. Potom sa dostanete k výberu. Každý tréner má profil, ktorý obsahuje obrázky, certifikáty, špeciality a služby, ktoré ponúkajú. Po dôkladnom čítaní a výskume som sa rozhodla, že Tracy Holtzmann, certifikovaný osobný tréner a tvorca metódy Elegantné telo, bola pre mňa najvhodnejšia a poslala jej správu. Počiatočné zasielanie správ umožňuje používateľom komunikovať so svojím trénerom o veciach mimo kondície, ako napríklad o tom, koľko individuálny tréner účtuje za svoje služby (to úplne závisí od trénera, aplikácia neposkytuje akýkoľvek cenový štandard).  

tréner Matchmaking 2 - Embed 2016
Zdvorilosť Trainerize

SÚVISIACE: Táto webová aplikácia skutočne robí počítanie kalórií zábava

Po pripojení k vášmu trenérovi prejdete na aplikáciu Trainer. Odtiaľ som od spoločnosti Holtzmann dostala viacero správ s rôznymi formulármi a dotazníkmi, ktoré som vyplnil, aby som sa podrobne zaoberal mojou históriou wellness, stravy a hmotnosti. Prostredníctvom aplikácie sme krátko a dlhodobo diskutovali o svojich cieľoch a poslal som jej fotky z môjho tela, aby mohla vidieť, s čím prakticky pracuje. Odtiaľ postavila plán, ktorý si vyžiadal štyri dni váhového tréningu. Vytvorila tréningy, ktoré by sa zamerali na špecifické svalové skupiny pre každý jednotlivý deň (t.j. hrudník, ramená a triceps jeden deň, nohy ďalšie). Odporúčala tiež trénovať abs dvakrát alebo trikrát týždenne a trikrát týždenne vykonávať vysoko intenzívny intervalový tréning (HIIT) pre kardio. Poskytla odporúčania pre makrá alebo makroživé množstvá (bielkoviny, sacharidy, tuky), ktoré by som sa mal každodenne pokúšať zasiahnuť do mojej stravy a poslal ma na cestu.

tréner Matchmaking 3 - Embed 2016
Zdvorilosť Trainerize

Trainerize poskytuje funkciu odosielania správ, ktorá umožňuje v prípade potreby neustálu komunikáciu. Ale v mojom prípade som bol schopný aktualizovať sa s mojim trénerom pomocou funkcií aplikácie pre logovanie cvičenie a jedlo. Aby sa veci ešte pohodlnejšie, spoločnosť nedávno integrovala s Fitbit a MyFitnessPal, takže som dokázal prepojiť tieto tri aplikácie na bezproblémovú integráciu jedla, krokov a pulzu.

Vrcholom mojej skúsenosti s aplikáciou bol, keď som povedal Holtzmannovi, že budem biť na pláž na dovolenku na 10 dní bez prístupu do posilňovne. Počas jedného dňa poskytla celý týždenný tréningový plán plný telesnej hmotnosti a kardiálnych cvičení, ktoré by som mohol dokončiť bez sane vybavenia vrátane plážových šprintu.

tréner Matchmaking 4 - Embed 2016
Zdvorilosť Trainerize

SÚVISIACE: Nebudete veriť tomu, čo Camila Alves jesť, aby porazila brucho

Krása Trainerize.me je, že je skutočne určená pre jednotlivcov, aby každý z nich mal osobné skúsenosti namiesto úplne širokého tréningu, ktorý nie je prispôsobený ich potrebám a potrebám v oblasti wellness. Okrem toho je to neuveriteľne flexibilné. Dostal som určitý počet tréningov na dokončenie, ale mohli by som ich dokončiť v dňoch, ktoré najlepšie fungujú v mojom pláne, namiesto toho, aby som sa pokúsil o osobnú synchronizáciu s trénerom.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 76 = 85

map