Willow Smith odhalila nové priemyselné piercing na Instagram

Spomínate si niekedy, že Willow Smith má len 15 rokov a má OMG moment? Pretože to sme doslova každý deň. Okrem toho, že je hudobným wunderkindom (ešte stále šľaha vlasy sem a tam), je tiež veľkou ikonou krásy a má Chanel kampaň pre jej životopis.

Takže najnovší štýl Willow sa pohybuje okrem učí nás všetko správne, ako nosiť modré očné tiene? Je to všetko o náušniciach. 

SÚVISIACE S DANOU: Gigi Hadid vás bude chcieť prispôsobiť vášmu Rúž ku Vášmu nechtovému poľu

Ďakujem <@nathanstattoosandpiercings>

Fotografie vyslaná ≠ GWEELOS ≠ (@willowsmith) dňa

Willow je nový piercing je priemyselný piercing, AKA bar, ktorý prechádza cez dva body v uchu. Pripísala Nathanovu tetovanie a Piercings za pridanie. (Už má piercing prepážky, o ktorej viete, ak ju budete sledovať na IG.) 

Willow nie je takmer prvými slávnymi osobnosťami v poslednej dobe, ktorí vyrazili na internete, aby debutovali na piercing alebo náušnice sitch. Len pred niekoľkými týždňami nám Blake Lively dávala pozor na svoje hromady drahokamov – upozorňujeme: budete chcieť naraziť do najbližšieho nákupného centra a znovu vytvoriť vzhľad vášho rozpočtu. Chloe Grace Moretzová tiež odišla do IG, aby sa podelila o svoje pekné šperky. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 86 = 90

map