Younique je Moodstruck Epic Mascara je tak epická, nemôžeme dostať naše ruky na tubu

Produkty, ktoré žijú až po ich meno, určite existujú, ale sú veľmi málo a ďaleko. To je povedané, Younique je Moodstruck Epic Mascara môže byť pridaný do tohto zoznamu elity. Ako je to epické, pýtate sa? Takže epické, to roztiahne aj najmenšie riasy na uveriteľnú dĺžku. Takže epické, nemusíte ani pridávať vlákna – aj keď to robíte, konečný výsledok je dostatočne perfektný na to, aby skoro prešiel faux set. Takže epos, je v súčasnosti vypredané až do príchodu ďalších produktov budúci mesiac.

Získate nápad. 

Younique Moodstruck Epic Mascara
Zdvorilosť
k dispozícii v spoločnosti Younique
$ Otvorená 24

NAKUPUJ TERAZ

SÚVISIACE: Čo je to riešenie s Younique Mascara Všetci vaši Facebook priatelia sú predajné?

Ak už ste vášnivým používateľom dvojstupňového systému optických vlákien značky Facebook, budete pravdepodobne v jednej rúrke – to znamená, že ak si dokonca môžete dostať svoje ruky na to. 

Podľa značky je len jedna vrstva dostatočná na to, aby vašim prirodzeným riasam pomohla, ale môže byť vrstevnatá na väčší dopad, alebo dokonca môže byť koktailovaná s vláknami značky Younique na vytvorenie dĺžky. Tajomstvo spočíva v polyméroch používaných vo vzorci, ktoré sa môžu ohýbať a ohýbať do tvaru vlasov. Vďaka kužeľovej kefke sa dokonca aj malé rukávy vo vašich vnútorných rohoch zakryjú a atramentový tón sa za pár sekúnd uschne. 

VIDEO: 5 chýb, ktoré by ste mohli robiť s riasenkou

Presmerovali by sme vás na youniqueproducts.com, aby ste vyzdvihli elektrickú trubicu za 24 dolárov, ale keďže je výrobok spätne objednaný do 1. septembra, budete musieť počkať až potom, kým dostanete svoj produkt poštou. Objednávky obsahujúce položku môžu byť ešte umiestnené a Younique dodá riasenku ešte raz. V opačnom prípade sa domnievame, že je celkom bezpečné vyskúšať svoje šťastie prostredníctvom správ zástupcu z vašej strednej školy, ktorí si v poslednej dobe želali šťastné narodeniny.

Sakra, držíme skóre. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 67 = 68

map