Younique sa chystá prepnúť na prášok nadácie tento rok v lete

Práškové základy si v priebehu rokov zarobili zlý rap, pretože sú suché, prašné a ťažko stinné. (Zmienili sme sa o prašnom?) Avšak vzorce sa vyvinuli a práškové základy sú teraz vybavené tak, aby pokryli tmavé škvrny a akné bez toho, aby sa usadili do liniek a vrások, alebo aby vaša pokožka vyzerala, akoby nikdy nedošlo k nádychu na zvlhčovač.  

Potrebujete dôkaz? Obnovte svoj informačný kanál Facebook. Younique, obľúbená značka priamych predajov vašich priateľov, práve preformulovala svoje dve ľahké, práškové základy. 

SÚVISIACE: 14 miliónov ľudí prisahajú touto predlžujúcou sa maskou

Cestovná prípojka Younique Touch Pressed Powder Foundation ($ 32; YounqiueProducts.com) je dodávaná v 13 odtieňoch vrátane možností s chladným, teplým a neutrálnym podtónom. Jeho minerálny práškový prípravok dodáva pokožke vzdušnú povrchovú úpravu, ktorá sa nedá vysušiť alebo sa cíti ťažká, a to aj napriek tomu, že ponúka pokrytie strednou až celkovou matkou. Môže sa aplikovať pomocou vankúšikovej kefy alebo huby v kompaktnom prevedení. 

Younique Touch Pressed Powder Foundation
Zdvorilosť
$ 32

NAKUPUJ TERAZ

Alternatívne je tu Younique’s Touch Loose Powder Foundation ($ 32; YouniqueProducts.com). Hoci tento výrobok je dobre uvoľnený, jeho značka bola navrhnutá tak, aby bola kompaktná s okami, aby sa udržala bez problémov, ako je ľudsky možné. Poklepaním na sieťku pomocou štetca alebo huby sa uvoľní správne množstvo základov, ktoré pokryjú celú vašu tvár.  

Younique Touch Loose Powder Foundation
Zdvorilosť
$ 32

NAKUPUJ TERAZ

Na rozdiel od lisovanej práškovitej základne má tento vzorec žiarivú povrchovú úpravu, ktorá pridáva do tváre celkovú žiara. Ponúka tiež odolné pokrytie a 13 odtieňov s rôznymi podtónmi. 

VIDEO: 4 základy pre kožu náchylnú na akné

Ak ste teraz presvedčení o tom, že prepracovanie na prášok nadácie v lete, pravdepodobne máte priateľa na Facebook, ktorý môže predať vám kompaktný alebo dva. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

47 − = 43

map