Získanie rozšírenia Lash? Najprv musíte čítať toto

Ako krása editor, nie je veľa kozmetických ošetrení, ktoré som neskúšal. A ak nemám, mali by ste si byť vedomí toho, že tento zoznam sa každým dňom zmenší. Tak čo som v poslednej dobe zrušil svoj zoznam? Lash rozšírenie-a to bolo fantastické rozhodnutie o životnom štýle, ak to tak hovorím sám. Ale aby som bol úprimný, bol som trochu váhavý pred tým, ako som ich dostal. Počul som od niektorých ľudí, že skutočné rozšírenie povlaku podráždilo ich oči a boli takmer bolestivé počas rastu. Taktiež som počul, že proces ich aplikácie bol podobne nepríjemný. Ďalšie upozornenie? Môj rias by sa zlomil. Toto všetko ma zaujímalo, prečo to niekto urobí, ak je to cena, ktorú zaplatíte. Ale bohužiaľ som sa napredoval a ja som tak rád, že som to urobil. 

Našťastie pre mňa som sa stretol s Courtney Buhlerom, generálnou riaditeľkou a zakladateľkou spoločnosti Sugarlash, ktorá mi dala rovno, keď mi dala riasy, ktoré mi robilo neodolateľné, aby som ich nemal. A počas stretnutia s aplikáciou biča (prinajmenšom zatiaľ čo som nebral trochu potešenie), Courtney si dal čas rozptýliť niektoré mýty a dala mi nejaké ukazovatele toho, čo by mal každý hľadať predtým,. 

SÚVISIACE: Tieto Kozmetické výrobky vám pošle na duševnú dovolenku

Mýtus č. 1: rozšírenie lasenie poškodenie prirodzených lasov 

Courtney mi povedala, že tomu tak vôbec nie je. “Nevyžadujú žiadne prestávky v riasach,” vysvetlila. “Rovnako ako farbistá na vlasy, technici šklbania nie sú všetci inherentne talentovaní s najkvalitnejšími zručnosťami. Niekedy nájdete nevhodnú stylistku, ktorá sa nestará o celistvosť vašich vlasov alebo nechtov … a to isté možno povedať aj pre bláznivých umelcov Urobte si čas na to, aby ste našli zodpovedného, ​​kvalifikovaného umelca, ktorý vám prinesie úžasné výsledky, ale nikdy vám neohrozí zdravie. 

V skutočnosti tiež povedala, že by ste mohli minimalizovať stres, ktorý kladiete na riasy, od zhrubnutia riasenky. 

Mýtus č. 2: rozšírenie námahy sa cíti nepríjemne

Predĺženie nábehu by malo byť úplne bez závažia, pretože sa nedotýka lepidla alebo predĺženia pokožky očných viečok. “Každé rozšírenie biča by malo byť prirodzene pripevnené k prírodným riasam, aby cyklus klienta mohol zostať zdravý a plne funkčný,” vysvetľuje. Ďalej je dôležité poznamenať, že množstvo dramatu, ktoré si vyberiete pre vaše riasy, by sa malo robiť podľa technického posúdenia sily vašich prirodzených rias. 

Je zrejmé, že máte niekoľko kľúčových vecí, ktoré by ste mali hľadieť vo vašom technikovi. Na začiatok by ste sa mali pozrieť na svoje webové stránky alebo portfólio. Ak používajú fotografie, ktoré v skutočnosti nie sú ich prácou, mala by byť červená vlajka. “Skvelí umelci sú len … umelci, inštragramové kanály sú ešte lepšie, pretože viete, že aplikácie, ktoré vidíte, sú skutočný život, každodenná klientela,” poznamenáva.

Teraz, keď sme dostali pod kontrolu, tu je niekoľko vecí, ktoré potrebujete vedieť o tomto procese.

Každá väzba by mala byť pripojená iba k jednej prirodzenej bičom.

To vám umožní, aby vaše riasy zostali v zdravom rastovom cykle, rastúce zrelé a silné a potom sa preliali, ako by prirodzene s alebo bez rozšírení oka. Leštiace prirodzene sa zbavujú každých 45-60 dní. 

Príliš veľa lepidla vám neprinesie žiadnu výhodu.

2mm rias by mali byť pokryté lepidlom max, podľa Courtneyho. Akokoľvek viac, pridá sa k bičom ďalšia váha, ktorá by mala byť minimálna, aby sa zabránilo neprimeranému stresu na prirodzenú bolest. 

Rozšírenia lash by mali byť prispôsobené…

…na dĺžku a hrúbku alebo vlastnú jedinečnú sadu prírodných rias! Ak máte krátke a jemné riasy, Courtney hovorí, že pravdepodobne nebudete môcť podporiť super silné a dlhé rozšírenie biča. 

SÚVISIACE: Môžete sa stať IRL Mermaid s týmto tutoriálom 

Porozprávajte sa so svojím profesionálom ohľadom tipov starostlivosti o dieťa. 

Nezabudnite si vyzdvihnúť, vytiahnuť alebo skrútiť svoje rozšírenia. Časy sú stresujúce, ale to je veľký nie-nie. Taktiež nechcete spať priamo na riasy a vyhnite sa používaniu olejov vo vašej pokožke okolo očí, aby ste sa odradili pred predčasným uvoľnením. Budete tiež chcieť investovať do čistiaceho prostriedku pre rozšírenie biča, ako SugarLash Lash Pure Cleanser, ktorý udržiava oleje mimo rozšírenie biča, ako aj zoberie make-up, udržiava baktérie v kontrole. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

93 − 91 =

map