Zoznámte sa s Chanel Makeup Artist Hollywood nemôže žiť bez

Pre Kate Lee, tajomstvo, ako robiť celebrity vyzerať čo najlepšie, je vedieť, kedy sa má zastaviť. “Občas chodím nebezpečne nahá s kožou, pretože keď niekto má toto svetlo žiariť zvnútra, je to rúhanie ich obliecť maskou základov,” hovorí.

Nie že Lee je makeupaverse. Vyzýva jej techniku ​​”primeranú a vyváženú”, čo v prípade Rooney Mary znamená používanie riasenky na obočie hviezdy. “Chcem vidieť všetky vlasy. Husté, lesklé čelo je jednou z najživších vecí, ktoré môžete mať. “

Odvaha je v prírode Leeho. Zvýšený na anglickom vidieku, “Ja som doslova jediný člen mojej rodiny, ktorý sa vrátil do roku 1500, ktorý niekedy opustil Yorkshire, aby niečo usiloval.” Od pomoci zákazníkom na pulte Shu Uemura v obchodnom dome Harvey Nichols pracovať v zákopy v zákulisí na dráhe Alexander McQueen ukazuje, Lee držal rôzne pracovné miesta, aby si cestu cez prestížnu London College of Fashion. Jej dvadsať rokov nebola taká očarujúca, hovorí. “V Londýne som bol dlhý čas v rukách.”

Jedna šťastná prestávka prišla na začiatku deväťdesiatych rokov, keď urobila head-shot makeup (gratis) pre rastúcu hviezdu Kate Winslet, ktorá viedla k práci s viacerými celebritami. “Kate povedala:” Oh, práve som robil tento film o lodi … “” Lee si spomína. “A potom sa odstránila.”

VIDEO: Obľúbené Kate Winslet Beauty Moments

Teraz Leeov zoznam je plný hviezd. Ak nehovorí spolu s Jessicou Chastainovou na Instagram, môže byť lakárskym vyhlásením pery na Sienne Millerovej alebo posilnením tehotenstva pre Rosie Huntington-Whiteleyho pre Oscary.

Rooney Mara, Jessica Chastain, Sienna Miller, Rosie Huntington-Whiteley
Steve Granitz / WireImage (2); C Flanigan / WireImage; Venturelli / FilmMagic

Ešte pôsobivejšie? Robiť to všetko pomocou kardiostimulátora. Diagnóza v detstve s dierou v jej srdci, Lee mala svoju prvú otvorenú srdcovú chirurgiu vo veku 5. Teraz je viac žiadaná než kedykoľvek predtým, quipping, “Nie je to zlé pre dievča s batériou napájané srdce.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map