Zoznámte sa s priesvitným práškom, ktorý ma zamiloval do priesvitných práškov

Veľmi mi dáva prednosť tomu, čo sa týka krému. Nadácia, červenanie, zvýrazňovač a očné tiene. Ako človek, ktorý nie je majstrovským dielom kalibru, pokiaľ ide o techniky štetca make-up, konzistencia krému má tendenciu urobiť môj život oveľa jednoduchším. Teraz, keď ste ma v tomto ohľade poznali, dostanete dôvod, prečo som nikdy nepoužíval priesvitné prášky. Iste, chcem, aby sa môj make-up zostal na mieste, ale nastavenie sprejov pomôže postarať sa o to taky. 

Mám však rada zmiešané veci a ak sa chystáte skočiť do novej kategórie produktov, môžete začať aj s klasikou, no? 

To je jeden z hlavných dôvodov, prečo som sa rozhodol vziať Make Up For Ever HD Microfinish prášok ($ 35, sephora.com) pre spin. No a to, že som neustále sledoval vloggerov YouTube, nastavil ich korektor s práškom a od pádu som pripravený na to, aby som kožu trochu viac vylepšil. Viete, ako mám rád rosu … 

Musím ti to povedať – bol som nervózny, aby som to použil. Vyzeralo to super pigmentované a obával som sa, že úplne pokryje zdravý, ružový flush, ktorý mám na lícach. Oprášil som make-up mierne do nádoby, zobral som nejaký prášok a potom som prebral nadbytok. Vo vonkajších pohyboch som ho zametal cez tváre a na čelo a pod očami. Okamžite vytvorila matnú povrchovú úpravu a prekvapujúco som stále cítil, že moje koža žiaria, dve veci, ktoré sa zvyčajne nespájajú. 

SÚVISIACE: Jednomiestne smazavé oči sú vaše

Tento prášok sa naozaj zmieša v priebehu niekoľkých sekúnd, ale ja by som bol unavený tým, že sa mi viac bude môcť aplikovať bez toho, aby sa objavil. 

Ukázalo sa, že pokiaľ ide o tento produkt, ktorý mení produkt, sú niektoré dôležité tipy na aplikácie make-up umelci chcú, aby ste si vedomí. 

“Milujem používať tento prášok, pretože je tak jemne mletý, takže ho vlastne ani neuvidíte na koži,” hovorí make-up artist Neil Scibelli. “Zmäkčuje vzhľad jemných línií a pórov – to všetko zatiaľ čo sa mattifikuje súčasne , Trik je použiť veľmi trochu, popraskané nad svoj hotový vzhľad, “hovorí mi.

Zmienil sa však aj o tom, že má vlastnosti, ktoré odrážajú svetlo, takže ho určite nepreháňajte, ani sa nedostavte s duplikátorom liberálne s aplikáciou, takže to nebude mať zlú interakciu s bleskom fotoaparátu. 

SÚVISIACE: Môže tento telový krém pomôcť vám svietiť jasne ako diamant?

Makeupová umelkyňa Katie Jane Hughesová tiež navrhuje, aby ste odkryli prebytok (je to kľúčový!) A potom použite kde chcete matný lesk. “Potom by som šiel s čistou kefou, aby som sa uistil, že je to všetko zmiešané,” hovorí. “HD prášok bol navrhnutý pre film a televíziu, pretože to vyzerá bezchybne a bez prachu, ale trochu príliš veľa a môžete skutočne vidieť to. “

V podstate trochu s týmto produktom ide veľmi dlho, čo je vždy bonus, ak sa ma spýtate. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

42 + = 46

map