Zoznámte sa so službou predplatného, ​​ktorá vám môže ušetriť výlet do zubára

Tu je riešenie, ktoré vám umožní preskočiť beh neskoro večer do miestnej drogérie potom, čo ste si uvedomili, že ste mimo zubnú pastu. Tulip, zbrusu nová služba predplatného ústnej starostlivosti, vám umožňuje prihlásiť sa k tomu, aby ste dostali všetky dentálne náležitosti dodávané do prahu každé dva mesiace, takže nikdy nebudete musieť bezbolestne putovať uličkou na ústnu hygienu alebo sa opýtať, či je čas nahradiť to zubná kefka.

Len za 12 dolárov obsahuje každé dvojmesačné doručenie zubnú kefku, plnú trubicu z exkluzívnej mincovne alebo kokosovej mätovej pasty Tulip a balenie nite (ktoré, áno, mali by ste používať každý deň). Pohodlie nie je jediným cieľom šikovnej služby. Okrem toho, že si myslíte, že sa vaša rutina ústnej hygieny nezmení, Tulip sa snaží predstaviť výrobky, ktoré vám poskytnú zdravší úsmev. Zubná kefka značky má dvojnásobok priemerného počtu štetín plus pás aktívneho uhlia a fluoridová zubná pasta je schválená FDA pre bojové dutiny a zabíjanie škodlivých baktérií. Oh, a dôverujte nám – minimálny dizajn produktov vyzerá tak dobre, že ich skutočne chcete nechať na pulte.

SÚVISIACE: 3 stránky, ktoré vám pomôžu kúpiť umenie – aj keby ste nič nevedeli o umení

VIDEO: Alyson Hannigan je rozkošný Los Angeles domov na trhu za 8,8 milióna dolárov

Kliknite tu, ak chcete predobjednať zostavu tulipánov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

44 + = 48

map