10 šaty bez vrások pre váš ďalší výlet

TK
Cole Bennetts / Getty

Alexis Bennett

15. mája 2017 @ 14:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Balenie na útek môže byť zložité. Chceli by ste sa uistiť, že máte k dispozícii všetky pekné možnosti pre všetky obrázky, ktoré budete brať, ale balancovanie vašich vzácnych šiat a plnenie do kufra nikdy neznie ako dobrý nápad. Chcem povedať, kto chce svoju dovolenku stráviť a pokúša sa zmierniť vrásky?

Existuje niekoľko textílií, ktoré budú aj naďalej vyzerať úžasne aj po tom, ako ste boli naplnené vo vašom roztomilej malom kufríku celé hodiny. Stačí, keď sa chystáte nakupovať tkaniny bez vrások, keď plánujete útočné oblečenie.

Jedna tkanina, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť, je sametová. Samozrejme, je to zvyčajne spojené so zimným a pádovým pohľadom, ale fuzzy materiál má tendenciu už niekoľko ročných období. A niekoľko dizajnérov robí letné návrhy, ktoré robia luxusné dovolenkové kúsky. Lyocell je ďalšou odolnou textíliou, ktorá sa drží na vašom radare. Silný materiál je vyrobený z celulózy v dreve, ale je rovnako mäkký ako bavlna. Nájdete tu veľa krásnych šiat označených značkovým menom, Tencel.

VIDEO: Ako baliť kufor na víkend

 

Nakoniec sme veľkými fanúšikmi kašmíru, pretože útulná tkanina je menej náchylná na vrásky. Zhrli sme nejaké pekné šaty vyrobené z odolných materiálov pred sebou. Takže môžete pokračovať a urobiť nejaké bezstarostné balenie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 27 = 28

map