10 brilantných šperkov návrhárov, ktorí si vlastné zásnubné prstene

stretnutiu Rings Lead
Zdvorilosť

Andrea Cheng

01 mája 2016 @ 14:00 hod

Keď sme s mojim priateľom mali “hovoriť” o tom, ako sa dostať do zamestnania, rozhodli sme sa spoločne riešiť tento ohromne obrovský životný moment. Týmto spôsobom sa stres a bremeno výberu perfektného prsteňa pre neho zdvihne a ja získam dizajn, ktorý skutočne milujem. Začali sme sa pozrieť na zásnubné prstene, treking po celom Manhattane a Brooklyne a naplánovať schôdzky v obchodoch s klenotmi. Ale kvôli môjmu sklamaniu som nenašiel nič, čo by so mnou rezonovalo. A potom môj kolega navrhol, aby sme vytvorili vlastný zvon. Zachyťte prelomový moment. 

Pracovali sme s veľkými ľuďmi na Beladore (ak máte záujem, požiadajte o Winnie Wang a ona sa o vás postará) a celý proces priniesol tento príbeh myšlienka: zaokrúhliť tie najlepšie, najlepšie miesta, ktoré si môžete prispôsobiť zásnubný prsteň. Hovorili sme s desiatimi najkrajšími dizajnérmi v odbore, ktorých špecializácie sa pohybujú od moderných architektonických vzorov až po unikátne klastre a ktoré tiež vytvárajú vlastné jednoúčelové zásnubné prstene pre nevesty. Prejdite si, aby ste si prečítali každý z nich a dozvedeli sa o ich procese, a ak ste na trhu s krúžkom, možno – dúfajme – nájdete niečo, čo vám hovorí.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 1 =

map