10 darčekov, ktoré nebudete zdôrazňovať nad dávaním novému mužovi vo vašom živote

darčeky for New Boyfriend Lead
Getty

Brooke Ely Danielson

Mar 30, 2017 @ 19:15
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.
Darček Guide Drop Cap

Jar je vo vzduchu a možno aj romantika začína sezónu. Vzrušujúce ako nové vzťahy môžu byť tie prvé štádiá tiež niekedy úplne nepríjemné – najmä keď sa objaví príležitosť darovania. Nebojte sa, máme vás pokryté. Žiadny dôvod na krvácanie svojho bankového účtu alebo stres počas toho, čo by malo byť zábavný moment. Zľahčite svoju záťaž a pamätajte si, že najlepšie darčeky sú dômyselné darčeky.

Je zrejmé, že ľudia majú rozmanité záujmy a či idete o športového chlapíka, intelektuálneho alebo technického hlupáka, je to pre neho ideálny darček. Možno váš človek rád pracuje. Prečo ho nezabijete fľašou studenej vody? Možno je to cigarový fanúšik, ktorý by si mal vychutnať luxusný zapaľovač. Prejdite sa v našom dámskom sprievodcovi darčekov, aby ste si vyskúšali nové nákupy vo svojom živote – pokiaľ ste, samozrejme, nešťastia a nenašli ste chlapíka, ktorý nechce nič, okrem teplého objatia, niekoľkých bozkov , a úsmev.

VIDEO: Tipy a triky na balenie darčekov

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

78 − = 73

map