10 spodných svoriek, ktoré nosia na plátky tekvica

tk
Clint Brewer / Splash News

Alexis Bennett

26. septembra 2017 @ 11:45
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Ak sa chystáte na jarný náplasť alebo plánujete robiť nejaké jablko na jeseň, budete potrebovať výstroj, ktorý je vhodný pre meniace sa počasie. Hovoríme o štýlovom vzhľade, ktorý vás udrží v teple počas týchto chladných ránoch, ale nebude vás v horúcich popoludniach zničiť.

Jedným z našich najobľúbenejších pádových náležitostí je kockovaná košele, pretože môžete získať dva-za-jeden obchod z univerzálneho kusu. Používajte ho s bojovými topánkami pre silný, ale pokorný efekt. Alebo ho môžete premeniť na vrchné oblečenie a prehrať ho cez nádrž na vrchol – ako nám ukázala Alessandra Ambrosio. 

Obrázky Bauer-Griffin / GC

Tiež nemusíte odložiť denim šortky ešte. Premena vašich sandálov na topánky a štýl v širokom okraji klobúka okamžite urobí uzatváranie vhodné pre sezónu.

VIDEO: Ako si vybudovať 10-dielny šatník

 

Než vyrazíte na farmu na jeseň, uistite sa, že ste dokončili svoj šatník s niektorými základnými náplňami, ktoré určujú sezónu nižšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

90 − 89 =

map