10 taštičiek Chictest na plienky pre štýlové mamičky

plienka Bag - LEAD
Vantagenews / AKM-GSI

Andrea Cheng

10. mája 2016 @ 14:00 hod

Materstvo sa dá rozdeliť na dva životné štádiá, naozaj pred narodením a po pôrode. Pre niektorých, možno najväčší rozdiel medzi týmito dvoma (viete, s výnimkou pridania nového človeka a všetkých) by bola zmena osobného štýlu. Alebo možno nie. Olivia Wilde prinajmenšom tvrdí, že jej štýl zostal šťastne konzistentný – ak niečo, stáva sa praktickejším.

“V mojom štýle teraz obsahujem veľké vrecia – často mám veľa vecí, pretože musím mať hračky, knihy, plienky, džús,” hovorí nám. “Teraz chápem, prečo moja mama mala masívnu kabelku. Najskôr som bola ako:” Čo tam má –Dokumenty?”Teraz si uvedomujem, mámy nesú všetko. Všetci sme Mary Poppins. Som pripravený na všetko – táto taška by nás mohla dostať cez apokalypsu. “

Teraz, keď Wilde čaká na chvíľu, stavíme sa, že v budúcnosti uvidíme viac batožín Mary Poppins. S ohľadom na to sme zaokrúhľovali desať najkrajších detských vrecúšok na trhu pre nové mamičky alebo mamičky. Tieto priestranné vozíky sú vybavené praktickými oddeleniami (niektoré dokonca aj so zodpovedajúcou výmennou podložkou), ideálne na uloženie všetkého, čo by mohlo vzniknúť – dokonca aj apokalypsa.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 78 = 83

map