10 z našich obľúbených obľúbených vinotéky

Milujeme vzrušenie prenasledovania, najmä pokiaľ ide o jednorazové a ťažko nájditeľné vinobranie. Ale niekedy nechceme nechať pohodlie nášho domova alebo mesta, aby sme prežili. Nebojte sa, stále môžete zarobiť tie želané výrobky (a urobiť vážne škody) iba kliknutím na tlačidlo. Od obmedzených vreciek a šperkov značky Chanel až po korálky a bundy značky Jacques Fath, nájdite to najlepšie z najlepších vo vinobraní v online obchode, nižšie.

Vyzdobená vinobranie – Napriek tomu, že je veľa, na ktoré sa dá kliknúť (plávať, svetre a podobne), prichádzame do maloobchodného predajcu v Portlande, Ore, pre široký výber super romantických šiat, ktoré sú rozdelené do desiatich rokov. Tiež žijeme pre podrobné popisy každého kusu, ktoré robia nákupy vánkom.

Archív Vintage – Založená v roku 2006, Archív Vintage v Austine sa špecializuje na dizajnérske diely od 60-tych až 90-tych rokov, ako sú Azzedine Alaïa, Chloé a Yves Saint Laurent. Niektoré figúrky sa nikdy nenosili a ak sú, sú v perfektnom alebo takmer dokonalom stave. Minimálne miesto sa veľmi ľahko naviguje.

Viac ako retro – Napriek tomu, že v tomto maloobchodnom predajcovi v Spojenom kráľovstve vzniknú poplatky za transatlantické prepravné náklady, stojí to za to. To, čo začalo ako skladu vo východnom Londýne v roku 2002, sa zmenilo na vinobranie. Sme posadnutí svojimi “Era Edits”, medzi ktoré patria mini obchody s názvom “Dreamcatcher zo 70. rokov” a “Grafická holka z 80. rokov”.

dekády – Možno si pamätáte Dekády majiteľov Cameron Silver a Christos Garkinos z Bravo Dukes of Melrose, ale ich denná práca zahŕňa nájdenie veľmi drahých kusov, ako je tento Jacques Fath korálok halter šaty a bundy. Sú veľmi v synchronizácii so správami, a oni Instagram včasné kúsky. Prípad v bode: Keď spravodajstvo zlomil, že Hedi Slimane opúšťa svätého Laurenta, propagovali niektoré z jeho najnovších kúskov pre dom online.

SÚVISIACE: Pozri 8 módnych návrhárov v ich podpisových uniformách

Bytové práce – V systéme ponúkania cien sa bývanie v New Yorku podobá na eBay v tom, že musíte v určitej dobe ponúknuť najvyššiu ponuku, aby ste dosiahli požadovaný výsledok. Módny sortiment je ďalekosiahly a zahŕňa bundy Comme des Garcons, ako aj široký výber umenia a nábytku.

LaDoubleJ – založil super štýlový redaktor a spisovateľ J.J. Martin, LaDoubleJ vyčaruje veľmi personalizované jedinečné kúsky. Zvyčajne prichádzame za jedinečnú skrýšu tlačených šiat, ale práve teraz nedochádza k porážaniu zbierky šperkov od Anny Piaggiovej kolekcie šperkov Chanel, Chloe a Rochas.

Nasty Gal – Nasty Gal online vintage sekcia ponúka nálezy pre vintage spotter a trendy dievča podobne – my obzvlášť milujeme všetky príslušenstvo Chanel. Výrobky sú na modeloch ohraničené, tak ako na sesterskej stránke.

Peekaboo Vintage / Asos Marketplace – Milujeme Asos za jeho trendy dostupné módne nálezy, ale my by sme mohli byť ešte viac zaujatý jeho sesterskou stránkou Asos Marketplace. Na internetovej stránke sa nachádzajú niektoré z najlepších nezávislých vinobraných butikov, ako napríklad Peekaboo Vintage, ktoré získali ocenenie Best Vintage Boutique v roku 2015 za ceny Asos Boutique. Očakávajte poklady, ako leopard vločkovaný hodvábny sametový kamienkový kamión a kvetinové tlačené maxi šaty.

Španielsky mach – Pre tých, ktorí chcú nasmerovať svoje vnútorné kvetinové dieťa, španielsky Moss je vaša najlepšia stávka. Zákazníci môžu nájsť Stevie Nicks-esque capes, rovnako ako vyblednuté džínsy, ktoré mohli byť ľahko viditeľné na dráhach 2015. Nie všetko je dizajnér, takže tam sú niektoré super cenovo dostupné kusy, ako je to 70s Save the Whales tričko, ktoré stojí všetky $ 48.

Čo odíde, vráti sa – To, čo ide okolo príde okolo, je “dodávatelia najlepšej luxusnej vinobranie”, a ako kto je to pravda. Chýba jedna z najrozsiahlejších zbierok Chanel (batoh žltého kaviáru, niekto?), Značka preteká aj so spoločnosťami Gucci, Louis Vuitton a Hermès. Ale ak to nie je vaša vec, pokúste sa vyzdvihnúť niektoré z jeho cool-dievča Levi je 501 alebo rocker odpališti.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

35 − 34 =

map