11 Celebrity-Approved spôsoby, ako štýlový choker

celebrity in Chokers - LEAD
AKM Images / GSI Media

Andrea Cheng

Február 07, 2016 @ 14:00 hod

V priebehu jedného roka sa náhrdelníky otáčali z mimoriadne dlhých príveskov na opačný koniec spektra dĺžky: úzke obopínajúce krúžky okolo krku. Je to prirodzený ďalší krok na sledovanie chudobného šálu trend? Alebo to bol vplyv Kim Kardashian? Či už tak či onak, šmýkačka videl slávnu slávu v skupine It-girl ako súčasť ich závideniahodne šikovnej ulice štýlu oblečenie, alebo v niekoľkých prípadoch, červené kobercové komplety. Kendall Jenner, pre jedného, ​​sa stala niečím znalcom čokolády, športujúcimi každú iteráciu tam s akýmkoľvek vzhľadom, od saténovej čiernej stuhy v štýle chlpatého kožušinového kabáta a trička až po superstrý reťaz so športovými oddeleniami.

Je to ľahké vidieť odhodlanie čokolády: je to cool-dievča kývne na grunge 90. rokov, nezasahuje do vášho oblečenia, dopĺňa to všetko, funguje ako vstavaný šat (aspoň pre širšie) a najlepšia časť, je ľahké urobiť DIY (an V štýle editor od Amazon.com kúpil cievku pásky a odvtedy si nosil čierne zamatové šnurovanie). Aby sme sa naučili, ako štýlovať štítok, zostavili sme zoznam hviezd, ktoré pôsobia ako žiarivé príklady dúchadlo-nosenie veľkosti, nižšie.

SÚVISIACE: 7 Ohromujúci, neslušné vyhlásenie Náušnice na jar

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

80 − = 78

map