11 Celebrity Demo Ako nosiť Velvet (obrovský pokles) na jar

celebrity in Velvet Lead
BFA / REX / Shutterstock, Steve Granitz / WireImage

Andrea Cheng

8. mája 2016 @ 10:45 hod

Po zamyslení sa na textil, ktorý sa takmer vždy nosí počas chladnejších mesiacov, sa samet rýchlo stáva celoročným materiálom, a to vďaka tomu, že hviezdy z módnych hviezd, ktoré vedú k zvýšenému pohybu tým, že ho vyberú zo zimy a na jar (a predtým vieme to, padáme).

A kto môže odolať vzrušeniu sametu? Je to tkanina šľachty a kráľovnej (princezná Diana bola fanúšikom) a na druhom konci spektra sa môže pochváliť nebezpečnou pruhmi, spojenými s glam rockom a nočným zvádzaním. A teraz, hladký, luxusný materiál má nádherný arty-excentrický nepotrebný postranný prvok – len jeden prvok toho, čo tvorí “dievča Gucci”, o čom sľuboval kreatívny režisér Alessandro Michele (pozri kolekciu jeseň / zima 2016)

SÚVISIACE VIDEO: Velvet bol Hot Trend na Oscar Red Carpet

V podstate môže samet prevziať veľa osobností – dokonalé pre mnoho osobností tohto rozmanitého spektra celebrít. Zo sexy vystrihnutý Balmain od Cara Delevingne, ktorá sa dáva do dennej damašskej sako Kate Hudsonovej, sa pozrite na 11 spôsobov, ako nosiť samet na túto jar, budúci jeseň a zimu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + = 10

map