11 Pár krátkych šiat, ktoré nosiť namiesto rezu Denim

Non-Denim Shorts - LEAD
Kirstin Sinclair / Getty

Caroline Vazzana

9. júla 2016 @ 10:45 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Milujeme džínsové hranice. Každý miluje denim hranice. Sú ľahké, všestranné a pracujú takmer každú letnú príležitosť (viete mimo kanceláriu, svadby a ďalšie šaty). A kým vy môcť zdobiť pár roztrhané denim šortky, rovnako ako s krehké tlačidlo-dole alebo pekný popruh na vrchole popel, tam sú časy, kedy sme chcú, aby sa sofistikovanosť. Bohužiaľ to neobsahuje džínové šortky. Pre zvýšenú vziať si off-duty letné uniformy, sme našli 11 alternatív denim, s šortky vystrihnuté z breezy bielej čipky, mäkké bielizeň a vyšívané bavlny. Sú leštené a neuveriteľne pohodlné – to najlepšie z oboch svetov. Dokončite zvyšok svojho leta s našimi najobľúbenejšími nálezmi, ktoré vás budú rozlúčiť s vašimi blues.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

61 − = 52

map