11 párov leggings, ktoré budete chcieť nosiť mimo posilňovne

TK
S láskavým dovolením VICI

Lashauna Williams

29. októbra 2017 v 4:45 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Je možné všeobecne dohodnúť, že legíny sú základným kameňom akéhokoľvek pracovného šatníka. Ale legíny mimo posilňovne? To môže byť sporné. (Spomeňte si na to, že celé “Legíny nie sú nohavice”, ktoré niekoľko rokov prelomili internet?) 

VIDEO: Ako sa dostať nohy ako Sofia Vergara

 

Avšak! Veci sa začínajú meniť. Legíny vo veľkých výrobkoch, ako je denim a koža, čítajú viac klasickej Versace a menej jogy triedy na Equinox. V skutočnosti sa legíny vyvíjajú a možno aj náš názor na ne. Nájdite si ten správny pár a vy ste získali to, čo bude najpriaznivejšie preteky v tejto sezóne.

Prejdite nadol, aby ste si pozreli pohode upgradované legíny, ktoré určite inšpirujú množstvo nápadov na oblečenie. Ako sa párovanie semišového páru s robustným rebrovaným sveterom (skúste to z VICI)? Ideálne na jeseň!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

29 − 28 =

map