11 skóre predaja môžete nosiť do pádu

zľava Finds To Wear Into Fall Lead
Getty

Taylor Davies

25. júla 2016 @ 15:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Je tu niečo o letných predajoch, ktoré prinášajú určitý druh maniakálneho správania aj v tých najkonzervatívnejších a najzákladnejších zákazníkoch. Koniec koncov, júl a august je, keď vidíme najhlbšie zľavy z celého roka, pretože predajcovia a značky sa ponáhľajú, aby vyčistili inventár skôr, než sa nové zbierky dostanú.

Proces je pravdepodobne známy: vaše oči sa sústreďujú na dve ceny, zníženú predajnú cenu popri origináli a je to tak, akoby sa v horúcom dni zmizol každý pokoj, meraná myšlienka vo vašej hlave. Odôvodnenia a racionalizácie preberajú; nemôžete to nechať ujsť raz v celoživotnej príležitosti na úspory, úžasné úspory!

Ďalšia vec, o ktorej viete, že ste doma, sama s voľbami, ktoré ste urobili, hľadeli na hromadu gaúzovitých plátenných pláten, sandálov a šortiek, ktoré môžete nosiť približne mesiac predtým, než musia byť vyradení a nevyhnutne zabudnutí až do budúceho roka.

Dôverujte nám, všetci sme tam boli. Milujeme zľavy, ktoré zasiahli niekoľko týždňov pred Deňou práce, a nie sú tu, aby vás zabránili v tom, aby ste sa dostali k najlepším ponukám sezóny – ale my vám poskytneme stratégiu. V duchu sme si vyskúšali digitálne predajné stojany v spoločnosti Net-a-Porter, Barneys, Aritzia, Matches Fashion, J. Crew a ďalších, a našli 11 kľúčových kusov, ktoré môžete nosiť po celý rok. Od kožených kabeliek až po vrstvenie, party čerpadlá a všestranné bundy, to sú nálezy, na ktoré sa môžete voľne zblázniť, bez racionalizácie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 70 = 80

map