11 spôsobov, ako nosiť najtichšie (a najkrajšie) farbu leta

tk
Obrázky Gotham / GC

Alexis Bennett

19. júla 2017 @ 18:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Nosenie žltej môže byť určite zastrašujúce. Chcem povedať, že to nie je farba, ktorou prechádzate, keď sa chcete vkĺznuť dovnútra. Intenzívny odtieň bol urobený pre vystúpenie, a myslím, že to je dôvod, prečo toľko hviezd štýlu sa obracajú na odtieň, letné.

Celebrity ako Celine Dion a Jada Pinkett-Smith sú na palube tohto trendu a dokonca aj Gigi Hadid nosil celé oblečenie v žltej farbe. To však neznamená, že sa musíte odhodiť od odtiatia od hlavy až po špičku. Ak sa bojíte, skončíte vyzeraním ako chodiaca kukurica na klasoch, skúste rozlúčiť svoj pohľad s niekoľkými kľúčovými kusmi. Popová žltá na vašich topánkach môže zdvihnúť vaše priemerné modré džínsy. Alebo môžete investovať do slnečných šmýkačiek, ktoré by mohli byť použité aj ako vrstevník na jeseň.

VIDEO: Pozrite sa, ako Melania Trump nosí žltú na stretnutie s indickým premiérom

 

Potrebujete viac nápadov? Získajte inšpiráciu s našimi obľúbenými žltými kúskami nižšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

32 − = 24

map