11 týždenných vreciek na nosenie ďalšej dovolenky

Weekender Bags
Getty Images

Elana Zajdmanová

25. júla 2018 @ 12:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Akonáhle je teplejšie počasie štrajku, je to prakticky povinné hodiny v čo najviac času vonku ako je to možné (to sa nazýva letná dovolenka z dôvodu). Ale skôr, ako začnete plánovať víkendové pobyty, výlety na pobreží alebo prílivové sprievodcovia, potrebujete dôveryhodného sprievodcu. Vírivý výlet vyžaduje šikovný týždeň, ktorý je dostatočne malý na to, aby bol dostatočne priestranný na to, aby vám dal všetky potrebné náležitosti.

VIDEO: Odmietanie tipov Guru Marie Kondo na cestovanie upratané

Pokryli sme všetky podstavce a vytrhnuli 11 najsilnejších nosičov, od pruhovaných plátenných tašiek po hravo vzorované nylonové. Ak nie sú vaše výtlačky, máme aj nadčasové kožené transportéry.

Kto naozaj chce ťahať okolo neohrabaného kusu batožiny? Nie my. Pred ďalším výletom si môžete zakúpiť naše týždenné výbery a získať balenie!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

65 − 62 =

map