12 kľúčových dielov pre módneho učiteľa

tk
Vanni Bassetti / Getty

Lashauna Williams

25. augusta 2017 @ 18:45
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Tak často počujeme späť do školy a naša myseľ okamžite premýšľa študentov. Ale čo stále dôležitejšie učitelia a členovia fakulty? Tisíce dospelých sa pripravujú okolo tohto času, aby sa vrátili aj do školských hál. A rovnako ako študenti, chceli by dať svoju najlepšiu módnu nohu dopredu.

VIDEO: Späť na školský Boot Camp Abs & Legs Video

Keď sa chystáme do tohto hektického ročného obdobia, sú to malé veci, ktoré nám pomáhajú plynulým prechodom z leta na pád. Zadajte: náš užitočný sprievodca nákupom módy pre nadchádzajúcu sezónu.

Nižšie nájdete všetko, čo budete potrebovať, keď vstúpite do sviežej sezóny. Myslite na to: svetlý ostrý výkop, štruktúrované vrecia, elegantné čerpadlá, klasický denim, prispôsobený sako a oveľa viac. Prejdite nadol a uvidíte, že 12 stojanov je určite v ťažkej rotácii počas jesennej sezóny.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 6 =

map