12 slúchadiel, ktoré sú bezdrôtové ako váš obľúbený pár náušníc

slúchadlá Street style
Melodie Jeng / Getty Images
Alexis Bennett
(Spisovateľ)

a Lashauna Williamsovej
(Trhová)

Mar 28, 2018 @ 4:15 pm
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Skutočné módne dievčatá chápu silu starostlivo premýšľať o každom detaile svojho oblečenia. A áno, to platí aj pre slúchadlá. Nepoužívajte len na nudné, ktoré prichádzajú s mobilným telefónom. Stúpte si svoju hru so štýlovými slúchadlami, ktoré vám pomôžu vyskúšať váš najlepší pár náušníc.

Samozrejme, nemohli sme odolávať tomu, aby sme vám predstavili nejaké luxusné možnosti, ktoré sú dosť cenné, aby sa stali rodinnými dedičstvami. Ale máme aj niektoré cenovo dostupné púčiky, ktoré vyzerajú fantasticky, a nebudete pretrhnúť pot, ak ich skončíte stratou.

Takže bez ohľadu na to, čo hľadáte, máme pre vás dokonalý pár slúchadiel. Stačí sa pohybovať a vidieť slúchadlá, ktoré v súčasnosti posadneme.

VIDEO: Tu je, keď Apple uvoľní svoje pôvodné programovanie

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 6 = 2

map