14 džín, ktoré sú ideálne pre veľké stehná

džínsy for Larger Thighs - LEAD
Zdvorilosť (3)
Caroline Vazzana
(Text)

a Kristina Rutkowski
(Market)

Apr 20, 2018 @ 1:15 pm
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Žiadne dve ženy neboli vytvorené rovnako, takže naozaj príde ako žiadne prekvapenie vždy ideme nakupovať na denim, môže to byť obtiažny, občas takmer nemožný proces. Whľadali na trhu a vytiahli najlacnejšie džínsy pre tých, ktorí majú veľké, krásne zadky, rovnako ako pre tých, ktorí majú plochú siluetu. Teraz sa zaoberáme ďalším spoločným problémom, tentokrát s stehnami.

U žien so svalnatými stehnami cítime bolesť. Keď existuje rozdiel medzi stehnami a pásom, čo často skončíte, je dvojica džínov, ktoré môžete vyčistiť nohami len aby ste skončili s obrovskou medzerou pri zip-a-snap. Na druhej strane je problém aj to, že sa vám zmestia na džínsy, ktoré zapadajú do vášho pasu, ale nie do stehien.

Obrátili sme sa na džínové profily Levi, AG, Dobrý Američan, a ďalšie, ktorí sa rozhodli pre najlepšie džínsy pre ženy s väčšími stehnami. Výsledky? Šípkové šípky a tie, ktoré sú vyrobené zo špeciálneho denimu, by mali byť vašimi voľbami. Nižšie ukážte nášho sprievodcu najlepšími džínsy pre ženu s väčšími stehnami.

VIDEO: Mincovník: čo robí džínsy drahé?

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

88 − 86 =

map