14 z J.Lo-Iest oblečenie Jennifer Lopez má niekedy opotrebované

Jennifer Lopez Looks - LEAD
Jason Squires / WireImage

Alison Syrett Cleary

24. júla 2016 @ 10:15 hod

Obliecť sa ako Jennifer Lopez sa má obliecť bez strachu. Nezaujíma vás, či 10 000 ručne šitých kryštálov na vašom plášti zapaľuje toľko na slnku, v ktorom paparazzovia sú dočasne zaslepení, alebo stresujú nad komplikovanou kúpeľňovou logistikou, ktorú prináša kožušinová kovová kombinéza. Keď sa stretnete s druhom plodín, ktoré vyžadujú najvyššiu vysokú stúpajúcu tendenciu, budete vzdorovito vkĺznuť do nízkych kalichov – a ešte nejako to vytiahnete.

Najprv sme si všimli, že hviezda je nezaujatý dramatický prístup k obliekaniu hneď po svojom spiačnom, drahokamom pokrytom zákrute ako pozdná Latina popová ikona Selena v roku 1997; aj keď bola nováčikom na hollywoodskej scéne, speváčka sa stala herečkou, nebola sa báť, že by každému verejnému vystúpeniu prenikla s pôvabom a sexy, streetwise. Odvtedy sme očakávali jej každodenný zvyk ako fanatický sci-fi, čakajúci na upadajúci ďalší román svojho obľúbeného autora: neistý, čo očakávať, ale je pozitívne, že bude dobrý. J.Vždy sa doručuje.

VIDEO: 10 krát Jennifer Lopez zaparkoval na červenom koberci

Dnes, na počesť 47. narodenín hviezdy (vážne – sotva veríme, že sme takisto), zhromaždili sme nezabudnuteľný vzhľad, ktorý symbolizuje svoj podpisový štýl. Šťastná štyri sedem, Jennifer! Tu je ďalší rok oblečenia, ktoré môžete vytiahnuť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 86 = 96

map