15 Bojové topánky na eso späť do školy štýl

boj Boots Lead
Todd Williamson / Getty Images

Elana Zajdmanová

Aug 30, 2017 @ 20:15
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

S letným zatváraním sa nám čoskoro a naspäť do školskej sezóny, je to oficiálny čas, aby ste sa uistili, že vaše podložené skriňové predmety sú všetko pripravené ísť – a samozrejme, že zahŕňa vylepšenie vašej obuvi. Na začiatku nášho zoznamu? Bojová obuv, ktorá nás odvezie všade od chodby školy do parku až po romantickú noc.

VIDEO: 6 investičných kusov, každá žena by mala vlastniť

Ak ste niečím ako my a nie sme celkom pripravení pustiť sa do leta docela dosť, vezmite si najúžasnejší príbeh od najobľúbenejšieho dospievajúceho dospievajúceho, Kaia Gerbera. Spárujte svojím podpisom – vášnivým sundresom – na flirtovanie na robustnej topánke. Nižšie nájdete niekoľko variantov, ktoré budú fungovať pri každej príležitosti. Najlepšia časť zo všetkých? Môžete si ich nosiť po celý rok, od sezóny do sezóny. Koniec koncov, s vekom vyzerajú lepšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

97 − = 92

map