15 lekcií, ktoré sme sa naučili od obsedovania nad Zendayinom ostrým chladným štýlom

zendaya Style Gallery - LEAD
REX / Shutterstock (1); Getty (1)

Andrea Cheng

15. mája 2016 @ 10:00 hod

Zendaya je taká skvelá, že ani nepotrebuje priezvisko (je to Coleman, FYI), privilégium získané len veľmi vybranou skupinou ľudí (medzi nimi: Cher, Rihanna, Beyonce, Adele, Oprah a Madonna) , To znamená, že už len 19 rokov, Zendaya doslova vytvorila meno pre seba. A ona to urobila prostredníctvom svojho hudobného talentu, jej impozantného zmyslu pre štýl a zodpovednosti byť dokonalým vzorom – tým, že zastavil nenávistníkov, postavil sa proti šikanovaniu, hovoril proti sexizmu a rasizmu a spájal sa s do- dobré príčiny. 

V podstate je Zendaya celkom úžasná osoba. Nie je divu, že beží v kruhu kráľovnej Beyovej (v nej si urobila kámo Limonáda vizuálny album). Samozrejme, že úroveň úžasu by sa preložila do hviezdneho módneho záznamu, ktorý bude mať neuveriteľne silný vzhľad za druhým. Povedzme, že tu máme veľa. Čím vyššie je riziko módy, tým väčšie je vyplatenie. A Zendaya nie je nijaký cudzinec, ktorý by riskoval. Z jej náklonnosti k oblečeniu na mieru oddeľuje (niektoré odvážne nasýtené prekvapivými odtieňmi, iní prerušené z nečakaných látok) na nervózny vzhľad dievčenských šiat, zistite, ako sartoriálne smerovať Zendaya – a možno vypnite internetový troll, keď ste na ňom.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 50 = 52

map