16 kusov, ktoré nikdy nevyjde z módy

nadčasový Pieces Lead
Getty
Andrea Cheng
(Text)

a Callie Turnerová
(Market)

02 september 2016 @ 1:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

“Znamená to radosť?” To je otázka autorky a upratovacej kráľovnej Marie Kondo, ktorá chce, aby sme sa pýtali, kedy chceme spúšťať a vyčistiť naše skrine a lepšie náš život. Žiadny priestupok organizačného guru, ale pokiaľ ide o zakladanie našich skriniek, samotné kusy, ktoré urobili to, čo sú dnes naše skrine, existuje výnimka z tohto pravidla a je to: Ak ste paralyzovaní nerozhodnosťou o niečom ktoré spadajú do tohto zoznamu, prosíme o vás, dNepoužívajte ho v darcovskej hromade.

Pretože samozrejme, čierna sukňa na ceruzku nebude vyvolať rovnaké šťastie ako farebný kaftan, ktorý vám pripomína, že popíjete pina coladas na pláži. Ako by to nemalo, ale ako nudné ako táto čierna ceruzka, je to jedna z tých opotrebovávacích svoriek, ktoré zostávajú vo vašom živote konštantné, napriek módnym otáčavým dverám trendov. A podobne ako spoľahlivá BFF, tieto staršie-ale-goodies vás pozerajú cez oba dobré dni (keď máte pocit, kreatívne inšpirovaný “dýchať nový život” do sukne ceruzky) a zlé (uviazli v štýle rut? Meh , košeľu a sukňu ceruzky urobí). 

V podstate všetko, čo sa snažíme povedať, je to, že odmietate z dôvodu duševného zdravia a uvoľníte drahé skrine nehnuteľnosti, ale nezlikvidujte kúsky, ktoré nikdy nebudú nikdy z módy (pretože budete ľutovať to, verte nám). Takže predtým, ako budete upratovať, prejdite a skontrolovať náš zoznam prvý, a ak sa nestanete vlastniť jeden alebo dva kusy, zakúpiť ich teraz, takže môžete nosiť navždy. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

41 − 38 =

map