20 báječných zásnubných prsteňov, ktoré sú hlavnými údajmi

stretnutiu rings
Zdvorilosť (4)
Alexis Bennett
(Text)

a Marion Fasel
(Market)

Október 06, 2017 @ 19:15
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Láska je vo vzduchu!

Keď sa najdôležitejšieho bachára na svete rozhodol usadiť sa tým, že navrhol Amalovi Alamuddínovi, urobil to tak ako páni – na ohnutom kolene, doplnenom očarujúcim starým snubným prsteňom v hollywoodskom štýle. V dizajne, ktorý má približne 7-karátový smaragdovo rezaný diamant obklopený dvoma zužujúcimi bagetami, je rovnaký štýl Grace Kelly prijatý od princa Rainera z Monaka v roku 1956.

Pár, samozrejme, nie je sám v romantike a krásnej kruhovej aréne. Unikátny diamant Cartier diamantový, zafírový a zlatý prsteň, ktorý sa objavil na dôležitom prstoch Mary Kate Olsena, odhalil, že sa angažovala s Olivierom Sarkozym. A svadobná fantázia vo Francúzsku, kde Kanye dala Kim kapelu na nosenie s jej bezchybným Lorraine Schwartzom 15-karátovým omračovačom.

V tomto prípade sa neviaže žiadny rezačka. Toto trio odvážnych krás nás inšpirovalo k zhromaždeniu 20 báječných zásnubných prsteňov pre nevesty, ktoré hľadajú individuálny vzhľad a senzačné výtlačky. Keďže Clooney zmenil svoju melódiu od pána Non-committal na “Wedding March”, je celkom možné, že milióny mužov prehodnocujú vážne romantiky. Vyberte si svoje obľúbené teraz, len pre prípad.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

58 + = 62

map