20 letných klobúkov v každom štýle a tvare si predstaviť

8. Annual Veuve Clicquot Polo Classic
Andrew Toth / FilmMagic

Andrea Cheng

21. júna 2015 @ 14:30 hod

Diane Krugerová je herečka, módna múza, ikona štýlu a knock-out červených kobercov – je nositeľom mnohých klobúkov, či už obrazovo aj doslovne. V lete Krugerova predilekcia na slamky nepozná hranice. Z denných udalostí s červenými kobercami, ako je Veuve Clicquot Polo Classic (na obrázku vyššie) Na plážové párty, neustále vystupuje z jej bezchybného letného súboru s klobúkom. 

A ona môže byť na niečom. Nielen, že klobúk poskytuje tieň (a.k.a. sladký oddych od slnka), ale slúži aj ako vyhlásenie, ktoré môže doplniť estetickú alebo neutralizovať ju. Vyvážte dievčenskú šatku s fedorou inšpirovanou mužmi alebo Panamským klobúkom. Alebo ísť hlava-na-špička glam a vrchol z elegantné ponorte jeden kus s dramaticky over-veľké diskety klobúk (a la Samantha z Sex a mesto film), zatiaľ čo slnko oceánu.

Ide o to, že klobúky sú pre každého; stačí nájsť správny lichotivý tvar. Vyskúšali sme trh, zoradili sme každý klobúk a zoradili sme ich od mierneho (úzkeho okraja) po divoký (široký okraj). V prednej časti nakupujte chladné pásky fedorov, štruktúrované Panamas, pruhované floppy klobúky a v podstate každý štýl pod slnkom. 

FOTKY: Letné klobúky v každom štýle a tvare predstaviteľné

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 36 = 37

map