21 najlepších kusov tréningov, ktoré doplnia vaše krivky

Fabletics' Irene Tank
zdvorilosť

Lashauna Williams

27. januára 2017 @ 17:15
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Či už idete len na to, aby ste začali pracovať na vašom novoročnom rozlíšení, alebo že pokračujete v bežnom cvičení, je to vždy bonus na získanie nového cvičebného zariadenia. Budete cítiť viac motivovaných, aby ste utrpeli túto triedu v spinning, Bikram jóga alebo dokonca stenové lezenie, ak nosíte elegantný súbor. Premýšľajte o tom, že idete do telocvične, ako by ste mali akúkoľvek inú príležitosť: Keď máte oblečené to najlepšie, cítite to najlepšie.

Našli sme všetko, čo by ste mohli potrebovať na dokončenie vášho vzhľadu od chladných nádrží po moderné legíny. Nádrže z Lucy a Old Navy sa môžu pochváliť lakovanými rezmi tkanín, ktoré rýchlo suché. A keď príde na prádlo, nie je potrebné sa uspokojiť s nudnými starými jogovými nohavičkami – premýšľajte o výrezoch, oka, moto dotykoch a žiarivých farbách od Addition Elle, Athleta, Fashion to Figure, H & M +, Lane Bryant a Torrid. Legíny od spoločnosti Spanx používajú technológiu tvaroviek, čo má za následok pohodlné prispôsobenie, ktoré prekrýva brucho (nosil som ich na poslednú triedu Barre a ver mi, sú úžasné).

A nezabudli sme na najdôležitejšie súčasti vášho športového vybavenia: vašu podprsenku a topánky! Nič nič zničuje váš tréning rýchlejšie než nehoda podprsenky alebo tesný pár tenisiek. Panáčik je jedna z najlepších značiek pre športové podprsenky s plným pokrytím pre väčšie busty a štýl zobrazený nižšie nesklame. Pre zábavné výtlačky a zdobené štýly, ktoré môžete nosiť samostatne alebo pod vrcholom, pozrite sa na podprsenky z Prabal Gurung Sport’s collab s Bandier. Pokiaľ ide o obuv, nemôžete poraziť Nike pre svoj sortiment módnych štýlov, ktoré sú k dispozícii v širších šírkach.

VIDEO: 7 kusov spodnej bielizne pre veľké prsia

 

Na záver, vrchol vášho vzhľadu s útulnou mikina. Doplnok Elle je obľúbený pre štýly, ktoré vás odvezú z posilňovne a následne po nej pomôžu. A ak hľadáte rýchle kontaktné miesto, vyskúšajte miesto odberu, napríklad Adore Me alebo Fabletics. Pri mesačnej sadzbe, ktorá je niekedy taká nízka ako 20 USD v závislosti od dohody o registrácii, môžete každý mesiac dostať kompletné vybavenie dverí. Pozrite roztomilý za skvelú cenu? Prihláste sa! Prejdite nadol a pozrite si naše tipy a vytvorte si perfektný tréningový súbor.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 1

map