21 Topánky, ktoré vyzerajú ako naozaj, naozaj zranené

tk
Getty (4)

Jonathan Borge

5. mája 2017 @ 7:30 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

S výnimkou teeter-útlmu okolo môjho bytu v dobrej priazeň pár Marni topánky, nikdy som naozaj šiel do ženských topánok, oveľa menej podpätkov. Takže ja, muž, ktorý zvyčajne nájdete vo mokroch, teniskách alebo topánkach, považuje za mimoriadne pôsobivé vidieť báječné ženy pochodovať v centimetroch vysokých stilettoch, akoby boli vrodené.

Že je povedané, absolútne žijem, keď som sledoval svoje obľúbené príliš chladné hviezdy, ktoré zasiahli červený koberec v topánkach, ktoré mohli ľahko prejsť na zbrane. Čím je päta vyššia, tým viac pozornosti zaplatím. A kým budem rád pomôcť každej priateľke nakupovať pár topánok, ktoré im pomôžu cítiť sa ako najhorúcejšia dievča v miestnosti, vždy som sa divila, nie sú tí, ktorí sú blázniví?

Tá istá otázka som položila, keď som videla Julianne Mooreovej na červenom koberci na filmovom festivale v Cannes v roku 2013. Vyzerala výnimočne nadčasová v čiernej a ružovej Dior, ale tieto topánky? Jej pinky doslova uviazli ako boľavá, dobre, pinky. A ja som si myslel, že Lady Gaga nosil dnes legendárnu obuv Armadillo od Alexandra McQueena na MTV VMA 2012. Ako sa nestala plochou na tvári?

Na počesť nadchádzajúceho filmového festivalu v Cannes v roku 2017 a všetkých nových topánok uvidíme obľúbené ako Nicole Kidman a Kirsten Dunst, získali sme 21 párov, ktoré vyzerajú ako oni musieť mať spôsobené pľuzgiere.

Súvisiaci: Najdrahšie topánky, ktoré si môžete kúpiť hneď teraz

Posúvajte sa nadol a pripravte sa na to, aby ste sa prebrali. Dámy, klaňam sa.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

92 − 87 =

map