$ 22 bezšvové Undies Olivia Munn nosil na Met Gala

Met Gala Underwear - Lead
John Shearer / Getty Images

Alexis Bennett

8. mája 2018 @ 14:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Okolo šiat, ktoré sa nosia na slávnostnej schôdzi v roku 2018, sa veľa hovorí. Ale to, čo je pod týmito módnymi kostýmami, je rovnako dôležité. Koniec koncov, nemôžete mať bláznivý pohľad na červený koberec bez správneho základu. A nadácia znamená spodnú bielizeň. Niekedy hviezdy nosia tvarové oblečenie pre hladký, leštený vzhľad. Ale poďme byť skutoční. Tieto zúženie spodnej bielizne môže byť super otravné, najmä tie, ktoré prerušili váš obeh. Našťastie naše obľúbené hviezdy nás učí o najlepších spodných nohavičkách, ktoré sa nosia pod tenkými alebo priehľadnými šatami.

Ukazuje sa, že A-listers sú obrovskými fanúšikmi bezšvových Commando spodky. Názov značky hovorí všetko. Doslova sa budete cítiť, akoby ste nenosili nič, akonáhle prejdete na pár beztáčkových nohavičiek. A práve preto, že spodky sú mimoriadne ľahké, to neznamená, že sú krehké. Spoločnosť Commando navrhla ovládací prvok (48 dolárov, bloomingdales.com), ktorý je bezproblémový a vyhladí vašu strednú časť. Teraz to je to, čo nazývame win-win.

VIDEO: Pozrite sa na Olivia Munn’s Glittering Red Carpet Entrance

 

Pozrite sa na Commando undies na niektoré z hviezd Met Gala nižšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 5 =

map