3 inteligentné módne tipy pre vysoké ženy

Keď nakupujete oblečenie, je zábavné experimentovať s vašim osobným štýlom, ale určiť, ktoré kúsky vyzerajú najlepšie na vás a nájsť ich (ak existujú vôbec) môže byť výzvou. Či už ste zakrivený, malý alebo vysoký, niektoré štandardné veľkosti jednoducho nevyzerajú úplne správne. Vzhľadom na túto skutočnosť sme požiadali Camilla Treharne, kreatívnu riaditeľku spoločnosti Long Tall Sally, ktorá sa špecializuje na oblečenie a doplnky pre vysoké ženy, pre jej radu o obliekaní dlhšieho rámu. “Jedna veľkosť sa hodí všetkým … nikdy nepovedala žiadne vysoké dievča,” vtiahne Treharne. “Ponúkame kompletné riešenie s vysokým šatníkom, so všetkým od plaviek až po šaty s dlhými rukávmi, posilňujeme vysoké sesterstvo, aby vyzeralo a cítilo ich absolútne najlepšie.” Prečítajte si o svojich najlepších troch tipoch.

1. Venujte pozornosť tomu, aby ste sa prispôsobili
Vysoké ženy môžu vytiahnuť rôzne štýly a siluety, ale hlavným princípom je toto: Vaše oblečenie sa musí správne prispôsobiť a dodržiavať vaše proporcie. Každá žena, ktorá má najmenej 5’8 “(alebo ktorá má dlhšie trup alebo inseam) vám povie, že pásy, ktoré zasiahli vaše rebrá a nohavice, ktoré nedosahujú vaše členky sú nepríjemné a nepríjemné. vysoká postava v mysli, takže všetko od nástupu do vreckového umiestnenia funguje pre vaše telo.V Long Tall Sally, oblečenie je určené pre ženy 5’8 “a vyššie. Položky, ako sú kombinézy a jednodielne plavky sú najprísnejšie, pretože mimoriadna dĺžka trupu je nevyhnutná. “Myslíme na veci ako lakťové a kolenné umiestnenie, výstrihy a šírka ramien,” vysvetľuje Treharne.
 
2. Poznaj svoje telo
Niektoré ženy “sedia vysoko” a majú dlhý trup, niektoré “stojí vysoko” a majú dlhé nohy a niektoré patria do obidvoch kategórií. Zistite, či potrebujete dlhší vrchol, dlhšie dno alebo oboje, a to bude diktovať, či ste schopní dostať sa preč s bežnou veľkosťou alebo potrebujete vysokú veľkosť. 
 
3. Investujte do veľkého kabátu
To je niečo, čo nosíte každý deň, takže sa uistite, že nemusíte šetriť pri nákupe jedného. U vysokých žien by mal dobre nasadený kabát obopnúť zákrutnú chrbát, perfektne zasiahnuť do vášho pásu, zarámovať si ramená a dosiahnuť zápästia. Pridajte správnu obuv a môžete dobyť svet!

Pozrite sa na našu obľúbenú trenchcoat z Long Tall Sally, nižšie, ako aj ďalšie základy značiek určených špeciálne pre vysoké ženy.

vysoký Women Clothing 2
Zdvorilosť

Long Tall Sally trenchcoat, 218 dolárov; longtallsally.com.

vysoký Women Clothing 1
Zdvorilosť

Dusak Designs šaty, 49 dolárov (pôvodne 89 dolárov); simplytall.com.

vysoký Women Clothing 3
Zdvorilosť

J. Jill džínsy, 89 dolárov; jjill.com.

vysoký Women Clothing 4
Zdvorilosť

Vero Moda Vysoká kombinéza, 58 dolárov; us.asos.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map