3 štýlové oblečenie na oblečenie na štvrtý júl

Častokrát, keď premýšľame o slávnostnom obliekaní na štvrtý júl, prídu na myseľ obrazy hviezd a pruhov bikín a slamy kovbojských klobúkov. Nie, že neexistuje určitý čas a miesto pre niektorú z týchto vecí (American Gladiators a rodeo, resp.), Ale naše ideálne oblečenie pre Deň nezávislosti sú o niečo jemnejšie vlastenecké.

Bez ohľadu na to, čo by mohlo byť na vašom programe počas tohto trojdňového víkendu, môžete sa dostať do ducha dovolenky, bez pocitu, že nosíte kostým. Pokúste sa začleniť náčrtu modrej farby namiesto jasnejších odtieňov alebo pridajte len štipľavú červenú farbu (ako sú vaše topánky!) Do väčšinou bieleho súboru. Použite prírodné prvky, ako je tkané vrecko alebo klobúk, aby ste rozbili veci a nebojte sa vrhnúť zlaté šperky a kovy.

Prejdite nadol, aby ste videli tri závody na štvrtý júl, ktoré pracujú pre každú slávnostnú príležitosť, či ide o grilovanie, deň na pláži alebo námorné úteky.

VZŤAHOVANÉ: 4 letné cestovné oblečenie, ktoré vás vzali z práce do Vacay

1. Pre pláž

4. of July Outfits - 1
Zdvorilosť (6)

Postavte si celú plážovú skriňu okolo jasne červených plaviek. Zahrňte prvky modrej so slnečnými okuliarmi a priestranné tkané tote a dokonca aj sladké, “Prajeme si, aby ste boli tu …” správa vyšívaná na okraji vášho slnečného klobúka. Hádzať na vyšívaný kryt na nápoje na drevenej chodníku a vy ste to prilepili a vlastenecký zostatok.

Nakupujte vzhľad: Taška Madewell, 40 dolárov; madewell.com. Eugenia Kim klobúk, 485 dolárov; eugeniakim.com. Lisa Marie Fernandez bikiny, 325 dolárov; net-a-porter.com. Lemlem caftan, 375 dolárov; net-a-porter.com. Celine slnečné okuliare, 363 dolárov; matchesfashion.com. Sandále Carrie Forbes, 300 dolárov; needsupply.com.

2. Pre grilovanie

4. of July Outfits - 2
Zdvorilosť (4)

Milujeme spôsob, akým tento hodvábny odev značky J. Crew kombinuje červenú, bielu a modrú farbu v jemnej a módnej kvetinovej tlači. Noste ju dvojicou jednobarevných bielych pätkových sandálov (ktoré vyzerajú skvele proti malému opáleniu) a zabalené do nábytku v náprsnom vrecku, ktoré vám umožní hlboko ovládať horúceho psa a pohárik limonády jednoduchosť.

Nakupujte vzhľad: J. Crew šaty, 148 dolárov; jcrew.com. Le Specs slnečné okuliare, 59 dolárov; shopbop.com. Chloe taška, 795 dolárov, net-a-porter.com. Náušnice z gorjany, 35 dolárov; gorjana.com. Sandále New Look, 30 dolárov; asos.com.

3. Na lodi

4. of July Outfits - 3
Zdvorilosť (6)

Ak búšite na šírom mori (alebo možno aj pokojné vody alpského jazera) je na programe dňa 4. júla, skúste čistý, ostrý námorný vzhľad. Vrstené chladné jednodielne plavky pod dvojicou bielych nohavíc s širokou nohou pre vzhľad, ktorý funguje bez ohľadu na to, či ste niekedy ponorili do vody. Na dokončenie dotyku noste štruktúrovanú slamenú tašku a narazte na dovolenku s červenými sandálmi a náramok na manžetách, ktorý sa podobá hviezde.

Nakupujte vzhľad: Elizabeth a James manžeta, 195 dolárov; shopbop.com. Vix plavky, 195 dolárov; net-a-porter.com. Chloe nohavice, 393 dolárov; matchesfashion.com. Chanel slnečné okuliare, 515 dolárov; chanel.com. Hat Attack taška, $ 112; shopbop.com. Sandále K. Jacques, 240 dolárov; kjacques.fr.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 88 = 93

map