$ 30 Magic šaty, ktoré môžete nosiť na prácu, svadby, víkendy a ďalšie

V decembri som potrebovala šaty na svadobnú svadbu na čiernu kravatu a cítila som úplne nezasadené všetkým v mojom šatníku. Ako som často robil v týchto situáciách, obrátil som sa na môjho priateľa (my ju nazveme M) v nádeji, že mi dovolí, aby som si šetril skriňu. V scéne z filmovej montáže M vytiahla šaty po šatách a ja som sa tiahla dovnútra a von z nej pred zrkadlom a konečne som sa usadila na jednoduchom, čiernom midi-dĺžkovom posune s obrátenými záhybmi na boku a mierne rozdeľte stred. Bolo to cool. Bolo to lichotivé. Bolo to od spoločnosti Forever 21.

Rovnakým spôsobom, že lož z opomenutia je stále klam, som v podstate ukradol šaty svojho priateľa tým, že som ho nevrátil. V taške na suché čistenie visel asi niekoľko týždňov a čakal na to, aby sa vrátil správne – kým som potreboval niečo na oblečenie na skúšku vo Washingtone, DC. Potom som mal prvý termín na teplom jarnom večer. Neskôr som mal svoj prvý deň práce na V štýle. Potom si s priateľmi zaveďte v meste West Village. Získate nápad. Tento šaty – čo je v súčasnosti na predaj za menej ako 30 dolárov na forever21.com– najdôležitejšie miesto v mojom šatníku. (A mám pocit, že by som si mal všimnúť, že vyzerá, že musí byť leštenejšia a trochu viac štruktúrovaná osobne než na obrázku vyššie.)

SÚVISIACE S SÚVISIACE: Každý typ šaty, ktorý potrebujete toto leto

Pre tých šiat príležitostí, skĺznuť ju s niekoľkými vrstvami nápisy náramok a čierne strappy sandále. O víkendoch, s mojimi Chuck Taylorom nízkymi topami a poľnou bundu. V práci som ju spároval s sandálmi s blokovými pätami a pleteným updo.

Zachyťte toto magické šaty cez forever21.com pred tým, ako sa predáva von! (A nebojte sa, už som si kúpil náhradníka za svojho veľmi trpezlivého a veľkorysého priateľa M.)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 6

map